Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha a barátod/párod,...

Mit tennél ha a barátod/párod, leütné a testvéred (sógor)?

Figyelt kérdés

Filmbe illett az elmúlt 2 hét nyaralás, már az indulás reggelén se beszéltek egymással húgomék, a srác kerülte a családot, meg a barátokat, 17-en voltunk abból egyedül Ő különcködött nős ember is simán elvitte a gyerekeket szórakozni a feleség nélkül stb.


Oda értünk az apartmanhoz, a csomagtartóból való kipakolásnál minden férfi kivette a részét a cipekedésből, a volt sógorom meg egy kis sporttáskával a vállán jött mögöttünk az 50kg-os csaj húzta a lépcsőn a 30kg-os poggyászt, ennyire volt figyelmes.


Estére meg is lett a vita, két sört ittam a bográcsnál, majd észrevettem hogy húzogatja a száját stb civakodtak, én oda léptem de már löktem is rajta, mondom fejezzétek be, nem fogom ezt nézni két hétig, még Ő akarta megmagyarázni hogy mi közöm van hozzá azt csinál amit akar, az lehet csak nem 17 ember előtt, az ütésemtől neki esett a műanyag asztalnak de már úgy fogták meg a kezemet nekem is.


Pár nap múlva arra megyek vissza az Apartmanhoz hogy a recepciónál állnak a görögök húgommal és angolul egyezkednek, kérdezték hogy hova tűnt el a barátja nem találják sehol órák óta, valaki úgy találta meg berúgva elaludva a parton.... rögtön mondták hogy ha ilyen állapotban vizesebb részre megy lehet nem élte volna túl.


Megvolt a cirkusz, de ebben mindketten hibásak voltak, mert nyaralás előtt sem voltak együtt legalább 1 hete, csak tesóm félt megmondani, pedig felnőtt emberek vagyunk nem lett volna probléma belőle.


2017. aug. 9. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne menjetek sehova, a kívülállók is jobban járnak...
2017. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazi prolik vagytok.
2017. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak nekem teljesen zavaros ez a történet? Annyi lejön, hogy itt mindenki proli, de ezen kívül gőzöm nincs ki kinek a kicsodájával miért veszekedett.
2017. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úristen.

Nem vagyok együtt a párommal de csak mert megvan beszélve vagy esetleg kifizetve a nyaralás elmegyek,de közbe utálom az exem is meg mindenkit!!!! Jól tetted hogy telibe verted aki ilyen idióta hogy a fent leirtak ellenére elmegy nyaralni hát megis érdemli.Hugod se normális hogy magával cipeli az exét nyaralni neki is járna egy csicskalángos(márbocs).

Mondjuk amúgy nagyon nem volt jogos az ütésed abból a szempontból hogy akkor még abban a tudatban voltatok hogy együtt vannak. Tényleg semmi közöd ahoz hogy ők civakodnak. Sajnálom de mind hü lyék vagytok annak ellenére hogy felnőt embernek mondod magatokat.

2017. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lényeg volt tettlegesség, valaki majdnem "vízbefult".

Ex kapcsolatban lévők mentek nyaralásra, volt még rajtuk kívül 15 ember. Az asztal ugye nem tört szét? :D


Máskor maradj ki az ilyen civakodásból, mikor tettlegességig fajulna a dolog, csak akkor lépj közbe!

2017. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Máskor remélem nem "választ" bele.

2017. aug. 9. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért, mert este van és korán keltem, de mi van?

A húgod elvitte az exét nyaralni, te egyik este nekimentél a srácnak, az meg másnap ormótlanul beb.@szott. Ennyit értettem meg, mi a kérdés?

2017. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!