Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg fogok BOLONDULNI! Ezt...

Meg fogok BOLONDULNI! Ezt egyáltalán ki lehet bírni ép ésszel?! Mert ha igen, kérlek titeket, mondjátok el!

Figyelt kérdés

Egy átlagos napom:


- Felkelek, általában elalszom MINDEN REGGEL minimum 5-10 percet kések suliból, mert előző éjjel nem tudok elaludni az idegességtől.


- Kapkodok, öklendezek az idegtől miközben készülődök. (Ma reggel volt időm megmérni a vérnyomásomat, 159...)


- Elindulok a suliba, halálra leizzadok mire beérek a suliba, mert persze sietnem kell (és ro***dt dagadt is vagyok, de sportolok, igyekszem tenni érte)


- Halálra izzadva, büdösen (hiába a dezodor) beérek, mindenki jól végignéz rajtam, persze a tanár is mert ugye kések, és törölgetem magam az egész első órán mert szüntelenül izzadok meg remegek az idegtől, mert félek emberek közé menni (főleg a korosztályom közé).


- Az előző napi tanulásra fittyet hányva egy szemét dolgozatot se tudok megírni kettesre mert annyira rettegek az órákon hogy elszúrom mindig.


(mellékes hogy rendszeresen vannak átvirrasztott éjszakáim és pánikrohamaim)


- Hazamegyek, örülök ha út közben nem hányom el magam éhgyomorra (igen, a gyomorideg).


- Tanulok 4-5 órát (tökmindegy milyen technika, mindent próbáltam már) de persze semmi sem marad meg másnapra


- Megint lefekszek izzadni meg reszketni fél éjszkaára az ágyban hogy utána rémálmaim legyenek.


Rengeteg lelki bajom van és rettegek az emberek között is.



2017. máj. 2. 21:47
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bánt a külsőm, bánt az hogy kib**szottul ronda vagyok, bánt az hogy annyira se kellettem még egy lánynak hogy hajlandó legyen megcsókolni (19 vagyok) és alaphangon is elegem van az egészből.
2017. máj. 2. 21:53
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a szüleiddel! Neked pszichológus kell! És mitt szoktál enni? Nincs valami betegséged?
2017. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Eszek rendesen, de csak itthon, mikor már nincs "stressz". Ki***aszott hisztis senkinek vagyok elkönyvelve, és kezd elegem lenni ebből. DE MINEK ÍROK IDE?!? Valami tökéletes élettel megáldott k**ög úgyis kigúnyol majd, mind minden tetves eddigi kérdésemnél...
2017. máj. 2. 21:59
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj azon, hogy kövér vagy mert ilyen pánikrohamokat fog okozni. Fogadd el, hogy ilyen vagy és dolgozz azon hogy lefogyjál. Ha nem megy az sem baj, mert ha normális emberek vesznek körül akkor őket nem a súlyod fogja érdekelni, hanem a személyiséged.
2017. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
97%

Hozzászólásodra reagálva:

Lelki Elsősegély Telefonszolgálatok

116-123

Éjjel-nappal, mobilról vagy vezetékesről hívható, mindkettőről ingyenes.


Caritas Lelkisegély Telefonszolgálat

06-80-505-503

Este 6-tól reggel 6-ig, vezetékesről hívható, ingyenes.

Lefekvés előtt telefonálj egyet, hátha segít,ne itt idegesítsd magad.

2017. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi van ember. De amúgy min stresszelsz? Miért nem beszéled meg szüleiddel a dolgokat?
2017. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak lazán, ahogy Travolta is megmondta. :)
2017. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem a sporttól fogsz lefogyni. Az étrendedtől függ főként.
2017. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy szociális fóbiád van.

Olvass utána, sokaknak okoz ez gondot, de van rá megoldás.

2017. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem, ezt nem lehet ép ésszel kibírni.

Egyetlen megoldás, hogy az a rengeteg lelki problémát megszünteted, vagy megoldod. Mivel csak tüneteket írtál, és lehetséges okokat nem így nagyon segíteni sem tudunk.

Beszélj a szüleiddel, vagy bármilyen rokonnal, ismerőssel, baráttal akiben megbízol, vagy menj pszichológushoz.

2017. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!