Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem baromi sértőnek...

Csak én érzem baromi sértőnek ezt a reklámot a nőkre nézve? Hová lehet még süllyedni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=tJp_st6Budw

Dancsótól eltekinteni, magáról a reklámról van szó ahol beszélő vaginák tárgyalják ki a higéniai állapotukat...



2017. aug. 10. 15:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Hol élsz? Ezer éve ez megy a tévében, a nők reklámozzák a körömgombát, hüvelygombát, a kék folyást, a bűzös folyást, a nemi betegséget, a hasmenést, a hányingert, a puffadást, a székrekedést, a büdös lábat, az izzadást.
2017. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

:D LOL ez feldobta a hetem! :D

Marha jó! :D

2017. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Na de ez nem a tv-ben megy, hanem a netre van felrakva, ott meg hidd el ennél sokkal megalázobb videókat is találhatsz a nőkről, de akár férfiakról is.
2017. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%

Dancsó egy rakás szar sajnos. Puzsér utánfutója.

Amúgy az ilyeneket vagy öregekkel vagy nőkkel reklámozzák. Nem mintha a férfiaknak nem lenne ilyen baja, csak hát tudják, hogy a legtöbben még fogat/kezet mosni is lusták.

2017. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Belenéztem. Nő vagyok. Ez mitől sértő? A szar humortól eltekintve?
2017. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom Dancsó egy rakás szar, belátom, elismerem csak két dolog bánt! Egy az hogy nem szarként kezdte, de azzá vált, kettő mondtam hogy tekintjünk el tőle :D


Igen tudom hogy hasonló kaliberű reklámok, nincs is ezzel baj mert attől függetlenül hogy intim úgyan úgy betegethet, amit úgyan úgy gyógyítani kell, amire úgyan úgy vannak gyógyszerek, amit úgyan úgy REKLÁMOZNI kell. Pl. a betét, tampon ügyét is egészen diszkréten megoldották kék anyaggal és nem az eredetihez ragaszkodtak... nahh ez a reklám pont itt hehe... vézik, mert bár a székrekedés is vászonra vitték már, de ott is ügyesen meggondolva "csomó a gyomorban" itt meg megszemélyesítik a vaginát, idióta nevekkel... komolyan? Egy beszélő péniszt is jó szemmel néznétek? :D

2017. aug. 10. 16:05
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Legalabb nem a nokre mondta hogy beszelo vaginak. A magyar valosagban ez mar komoly teljesitmeny, elismeresre melto.
2017. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
3%
Irigyellek, hogy ilyen nagy gondjaid vannak kérdező... de komolyan. Nem viccelej.
2017. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

Egy beszélő péniszt is jó szemmel néznétek?


Hát mondjuk ebben igazad van.

2017. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
4%
a mai világban már kötelező besértődni és szemforgatni minden egyes ízléstelen viccbe ütközve. nem tudtátok?
2017. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!