Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van így ezzel más is így,...

Van így ezzel más is így, hogy a sutyerákok közé is le tud süllyedni színvonalban, meg értelmes emberekkel is el tud beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem fura ez?

2015. jún. 4. 17:58
 1/7 anonim válasza:
100%
Ezt rugalmasságnak hívják, és egy pozitív tulajdonság :)
2015. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden társaságban helyt állok. Ezen ne múljon:D
2015. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szintén. :D Ha suttyók, cigányok közelednek, nagyképűen, paraszt módjára viselkedem, kommunikálok ha szükség hozzá pl. -Van cigid haver? -Nincs (paraszt hangsúllyal, lenézően, flegmán). De ha értelmes emberek között vagyok, amire törekszem, akkor természetesen a megfelelő szókinccsel kommunikálok, gesztikulálok. Ez nem kétszínűség, leginkább alkalmazkodás, rugalmasság. A valós helyem a kettő között van, természetesen mérföldekkel közelebb az intelligens emberhez, mint a suttyó paraszthoz.
2015. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as UI: Múltkor egy suttyó gyerek elpöckölte a csikket, szerinted mennyire lettem volna meggyőző, ha az etikettet és a neveltetést hozom fel? Biztos, hogy fele annyira sem, mint amennyire akkor voltam, amikor elküldtem az anyjába a kis csicskát. -egy kiváló példa. :D 22/f
2015. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sutyerákokat nagy ívben kerülöm, lesüllyedni meg végképp képtelen tudok a szintjükre.
2015. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindkettőnek megvan a maga előnye, én bírom azt is, elmúlik minden gondom, ha köztük vagyok. :) de lehet, h csak azért, mert kicsit magasabb színvonalnak érzem akkor magam, nem tudom. :)
2015. jún. 4. 18:59
 7/7 anonim válasza:
Lefelé mindig könnyebb az út. Suttyóként már nem olyan könnyű elérni azt, hogy ne csak a szél lobogtassa a szádat. :)
2015. jún. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!