Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan tényleg csak akkor...

Sokan tényleg csak akkor értik meg, hogy "nem", ha válaszra sem méltatod őket?

Figyelt kérdés

bocsi, innestol kezdve ekezet nelkul irok, mert telorol vagyok es ugy sokkal gyorsabb. szooval.. tobbszor is tapasztaltam mar, hogy hiaba mondom meg valakinek huszadszorra is hatarozottan, hogy nem akarok tole semmit, es nem akarok talalkozni vele, akkor se erti meg, es tovabb probalkozik.. kedves vagyok, persze, mert senkivel nem szeretek flegmazni termeszetembol adodoan, meg ha nem irok vissza, akkor is buntudatom van, de ettol fuggetlenul semmivel nem hitegetem a masikat, sot.. miert nem kopnak le egyesek igy se? ha valaki kedves veluk, akkor mar nem hiszik el, hogy nincs eselyuk? aztan sirnak, ha egy csaj bunko veluk, meg lecsunyazza oket, de ezek szerint a szep szobol tenyleg nem ertenek.. de szerintem ennel nagyobb tiszteletlenseg nincs, ha en tisztelem annyira, hogy nyiltan visszautasitom, akkor fogadja el, es keressen mast. nem hiszem, hogyha sokaig keres, nem talal legalabb egyet, akinek tetszik..

19/L



2017. aug. 12. 16:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sajna olyan világot élünk, amelyben semmi sem az, aminek látszik, - hála a virtuális világnak és az általánossá váló linkségeknek! Speciel, első szóra megértettem mindig, hogy ha nem voltam valakinek annyira fontos az életében, mint szerettem volna, - és ez attól függetlenül működött, hogy zsinórban kaptam meg a "csak barátnak tudlak elképzelni" cím alatt futó mp3 fájl lejátszását. De mit vársz egy olyan világban, ahol a beromságokat következetesen, kelletlenül sokszor, unalomig sulykolják az emberekbe, miközben a valóban fontos, utazásra komolyan kiható körülményekről pedig "300 méter mélyen" hallgatnak, - hadd vegye a sok állat orrba szájba, - feleslegesen a jegyeket! Fogyatékosok klubja!
2017. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

De a nők is tehetnek róla, mert egy kis unszolás után elmennek randizni, azzal a pasival, aki nem tetszik nekik.

Unatkoznak? Ló nincs, jó lesz a szamár?

Vagy félnek, hogy jobb nem jón?

Nem tudom. Pasi vagyok.

2017. aug. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hat max a nagyon igenytelen nok randizgatnak olyannal, aki nem is tetszik nekik.. en regota maganyos vagyok, megse hitegetek olyat, aki nem tetszik, plane nem randizok vele, pedig lenne ezer, meg egy lehetosegem.
2017. aug. 13. 09:31
 14/18 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

Kapaszkodj meg. Baráti társaságomba van egy nő aki amikor elvált, mondta hogy elsőre nem is jött be neki a leendő férje.

Sőt, a később utált tulajdonságait is azonnal látta. Csak azt hitte majd mellete kinővi.

2017. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
jó, hát mondom, ne általánosíts. :D lehet, hogy vannak nők, akik összejönnek olyanokkal is, akikkel már az elején látszik, hogy nem oké minden, de az nem én vagyok.
2017. aug. 13. 17:16
 16/18 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek.

És ennek több oka is van, vagy lehet:

- van, aki konkrétan elhiszi, hogy ha neki tetszik vki, akkor a másiknak is KELL, hogy ő tetsszen... ismertem olyan embert, aki 10 évig várt egy nőre, merthogy ő TUDJA, hogy ez igaz szerelem, és akkor a másiknak is ÉREZNIE KELL... és ha elég kitartó, akkor a másik is "rájön", hogy igazából őt szereti

- rengeteg idióta tévhit van azzal kapcsolatban, hogy hogyan kell nőzni meg milyen női reakció mit jelent... kezdjük azzal, hogy sokan hajlamosak a nőket mint olyat egy homogén halmazként kezelni, hogy minden nő ugyanúgy viselkedik, pedig rohadtul nem. De 1-2 példából (az 1000 körül) meg önáltatásból rengeteg ilyet hallanak a srácok, hogy "a "nem" az igazából nem is nem, csak kéreti magát" meg "ha nem nyomulsz a "nem" után, akkor elkönyvel egy tutyimutyinak, és a nők amúgy is ugráltatnak ismerkedéskor"

- és ugye vannak azok a lányok, akik miatt ezek a tévhitek vannak... tényleg van, hogy azt akarja érezni, hogy ő ollllyan jó parti, hogy a fiú visszautasítás után is a talpát nyalja és küzd érte

Mondjuk én alapvetően "nem"-nek venném a nemet, és azt feltételezném, hogy őszinte az illető. Ha meg nem az volt, akkor lehet azt mondani, hogy "Én egyenes ember vagyok, játszmázós libákra nincs időm"...

2017. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem az őszinteség még sose jött be, pedig 10 hasonló kérdésre adott válaszból 8-ban ezt ajánlják. Nekem az a tapasztalatom, hogy aki nyomul, annak úgyis annyira kell valami tőled, hogy a legkevésbé fogja az érdekelni, hogy te mit szeretnél. Szóval szerintem igen, sokan csak abból értenek, ha válaszra se méltatod őket.
2020. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ez meg mi a tök
2020. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!