Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Idegesítő nektek is, ha...

Idegesítő nektek is, ha valakire ráírtok facebookon és válaszra sem méltat? Túlreagálás ezért megharagudni picit?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom fiú vagy, és lányra írtál. Nekem is rengeteg fiú írogat facebookon, és nem válaszolok többnyire egyik levélre sem, csak ha valami konkrét dologgal keres meg, de ilyen mizu meg ilyenek nem.. A legtöbb lány ismerősöm ugyanígy vagy ezzel. Ezt lehet beképzeltségnek meg bunkóságnak titulálni, de nem ismerkedés céljából vagyok fent facebookon, a barátaimnak pedig természetesen bármikor elérhető vagyok.
2016. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Barátomnak tartom az embert, akire ráírtam. Nem használom nőzésre az fb-t.
2016. dec. 12. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor attól függ, hogy mennyi ideig nem válaszol. Nekem is van, hogy láttamozzák és csak órák múlva kapok választ, de tudom, hogy ez azért van mert nem érnek rá éppen írni. Ha 1 napnál tovább nem írnak, akkor kicsit már gáz..
2016. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ne picit sértődj meg ezen, hanem minimum örök harag.

Lehet, hogy ő nem tudja, hogyha TE ráírsz valaire, annak onnantól kezdve kötelessége, hogy haptákban álljon, és neked válaszoljon. Onnantól semmivé lesz az önálló akarata és az egyénisége. Nem számít, hogy ő mit szeretne, vagy milyen egyéb elfoglaltsága van, mert Damoklész kardjaként a feje fölött lebeg a válaszolás restanciája.

2016. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én van, hogy csak 1-2 nap múlva válaszolok, mert nem érek rá egész nap a gép előtt ülni, van, hogy 2 napig se jut rá idő rendesen. Mondjuk Facebookom nincs is, más alkalmazással levelezek. Egyszerűen meg szeretném tisztelni azzal az embereket, hogy csak akkor írok nekik, hogy van normálisan időm leülni összeszedni a gondolataimat és igényesen megírni őket, nem pedig fél perc alatt annyit odalökni, hogy "szia h vagy én jól csá".
2016. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy direkt ignorál, de nem ez az alap. Én pl. hetente 1-2 alkalommal nézek csak rá a Facere, a közeli barátaim ezt pontosan tudják, ezért nem kúrják fel az agyukat, ha egy hétig nem reagálok. Mondjuk szóltam már mindenkinek, hogy ha éltebevágóan fontosat akar, akkor emailt írjon, azt naponta többször frissítem.
2016. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

3as!

Azt nem értem, ha ott a kezében a telefon, mert megnézte az üzenetet, "láttamozta" akkor annyi azért igazán beleférne, még ha dolga is van, hogy irjon annyit, hogy bocsi most nem érek rá, később írok. Vagy valami. Annyira nem lehet elfoglalat, meg sürgős dolga ha meg tudta nézni.

Szerintem.....

2016. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De lehet. Rengetegszer előfordult már, hogy dolgoztam és hirtelen betért egy vendég, mikor pont megnyitottam az üzenetet. Ilyenkor nyilván nem fogom megkérni a vendéget, hogy "várj már egy picit most üzit írok" :DD
2016. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!