Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem nevetséges ez...

Szerintetek nem nevetséges ez a jelenség?

Figyelt kérdés
Az ember próbál beszélgetni ismerkedni, tök jól el is beszélgetünk aztán a másik egyszer csak úgy dönt hogy többet nem válaszol. Az ilyeneknek mi baja? :D És miért annyira jellemtelenek hogy őszintén megmondani sem merik az okát? Vagy még ez sem kell, csak mondják azt hogy szia nincs kedvem beszélgetni.
2017. aug. 13. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Hol próbálsz ismerkedni?
2017. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Egyszerűen elvesztete az érdeklődését és lehet halál unalmasnak tartja a témákat, amiket te még élvezel.

Ilyenkor tökre nincs jó megoldás. Vagy vannak olyanok, mint te, aik ezek után sapják magukat a földhöz, hogy de miért és ugyan magyarázzák meg, vagy akinek megmondják és elkezd azért vernyogni, mert milyenek ezek a nők/pasik, de beképzelt mind stb.

Vagy van kb. a tízezerből egy, egy elfogadja és nem firtatja, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2017. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy nem arról van szó,hogy csak szerintem jó a téma. A másik ember is regényeket ír, és gyorsan válaszol, múltkor volt egy aki még írta is hogy mennyire örül hogy velem ilyen érdekes dolgokról lehet beszélni, aztán ő is eltűnt :D Ezt egyszerűen nem értem.
2017. aug. 13. 10:51
 4/16 A kérdező kommentje:
Az meg a minimum tisztelet a másik iránt hogy legalább elköszön vagy valami nem csak úgy nem szól többet. Szerintem aki ennyit sem tud megtenni, az gyáva jellemtelen ember.
2017. aug. 13. 10:53
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Minimális tisztelet, jaj ne már :D Tök jó ezeket a frázisokat durrogtatni, de mi lesz szerinted, ha mondjuk nem írok visszavalakinek? vagy ő nekem? Csak úgy. Elárulom, semmi :D

Túl van ez reagálva. Főleg ismerkedésnél, milyen jogon számoltats zel bárkit? Eltűnt? Annyit is ért. Most mivel vagy előrébb, hogy bocsi, de nem érdekelsz, nem akarok már bezsélgetni? Smemivel, csak így van miről panaszkodni. Vihar a biliben, lépj tovább és kész.

2017. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
A személytelen netes ismerkedésbe könnyű beleunni. Legtöbb esetben kell a valódi kapcsolat is.
2017. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elég szomorú ha te úgy gondolod alapvető kulturális és viselkedési normákról hogy azok frázisok. Ennyi erővel ha én egy ilyen után szájbaverném az illetőt miután találkozunk az utcán, az is jogos lenne, mert én meg beleuntam már abba hogy nem válaszolnak?
2017. aug. 13. 11:28
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Bár én sem szeretem, ha indoklás nélkül nem válaszolnak, de bakker azért az sokat elárul, hogy szerinted a szájbaverés ugyanaz a szint, mint a nem válaszolás.
2017. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem a szájbaverés ugyanaz a szint, hanem az elv és a gondolkodásmód... ez a végletesen önző, le..szarom a másik mit érez/gondol mentalitás, ez ugyanaz a szint.
2017. aug. 13. 11:32
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez az a mentalitás ami alapján mindkettő megtörténhet.
2017. aug. 13. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!