Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem nevetséges ez...

Szerintetek nem nevetséges ez a jelenség?

Figyelt kérdés
Az ember próbál beszélgetni ismerkedni, tök jól el is beszélgetünk aztán a másik egyszer csak úgy dönt hogy többet nem válaszol. Az ilyeneknek mi baja? :D És miért annyira jellemtelenek hogy őszintén megmondani sem merik az okát? Vagy még ez sem kell, csak mondják azt hogy szia nincs kedvem beszélgetni.
2017. aug. 13. 10:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Túlreagálod.
2017. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

De miért túlreagálás?:D Komolyan manapság már az ember nem várhat őszinteséget és egyenességet a másiktól? Ez már túlreagálás? Elég szánalmas a társadalom... ha

így van, és már azon botránkoznak meg az emberek hogy valakinek ez nem tetszik.

2017. aug. 13. 11:47
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

Egy kétdimenziós senkitől vársz el valamit, aki nem is biztos, hogy az, akinek mondja magát. Ez a beteg dolog.


Ilyen könnyen rákattanni valakire...

2017. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de még egy 2 dimenziós lénytől is elvárható hogy megmondja, hogy nem akar beszélgetni... Azért azt a pár karaktert nem olyan nehéz leütni. Tudtommal nem tengerimalacokról vagy házisertésekről van szó, hanem emberekről. Vagy tévedek?

Persze lehet ez itt a trend. Amíg unatkozunk elhitetjük a másikkal hogy van kedvünk beszélgetni, aztán ha ettől is elmegy a kedvünk, akkor se szó se beszéd, többet válaszra sem méltatjuk a másikat. Ez ennek a filozófiája? Mert ez semmi más, mint gyávaság és önzés.


Az pedig külön csodálatos, hogy van aki szerint nem csak nem kell a másikat válaszra méltatni, de egyenes beteges őszinteséget várni egymástól. Azért azt hittem ennyire nem borzalmasan ostoba a közgondolkodás, de úgy tűnik tévedtem.

2017. aug. 13. 17:23
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem nevetséges. Ha nem válaszol, akkor nem válaszol. Megteheti.
2017. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

Valakitől, aki nem is biztos, hogy az, aki, nevetséges őszinteséget elvárni.


Engem nem érdekel, ha egy senki lelép és nem ír. Nem értem, erre miért kell így rágörcsölni.

2017. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!