Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok gondolkodni, mit...

Nem tudok gondolkodni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már most két dolgot szeretnék tisztázni; egy, hogy tudom hogy klisés a kérdés, kettő, tudom hogy bárki aki látja a kérdésemet, az átlag ember és nem várhatok szakvéleményt.


Először tudni kell rólam, hogy nagyon sok skálán mozgok, és hogy mindig agyalok dolgokon, a legegyszerűbbtől (hogy a jövőbeli házamban milyen színű lesz a falon a képkeret) a legbonyolultabbakon át (amik általában érzelemből fakadó inspiratív dolgok, tudjátok, mindenkinek vannak crushjai, ezek pedig belőlem rengeteg dolgot váltanak ki, minden emberhez egy külön világot szoktam alkotni a fejemben).


És igen, elég zűrzavarosan fejeztem ki a példákat, de engem ez övez körül, ez a védjegyem. És direkt próbálok is kicsit erre rájátszani, már csak azért is hogy az oldalon levő barátaim ne ismerjenek rám.


Szóval ami a legjobban jellemez az a zűrzavar, ezalatt értem első sorban stilisztikailag, ami ki hat a hangulataimra. Rengeteg irány bejön, a népi motívumoktól kezdve a minimalig, vagy a barokkig, ami a két véglet, ezért is mondtam, hogy nehezen lehet meghatározni engem - és ez még csak az egyszerűbb dolog példájának a leírása. A lakberendezés, amire már előbb utaltam, kulcsfontosságú szerepet játszik az életemben; ezért is amikor látok egy népi fesztivált, vagy egy kosztümös sorozatot, vagy egy modern konyhai enteriőrt, abszolút migrént kapok, és nem tudok gondolkozni, és kapok egy agyfagyot, és megáll körülöttem az élet pár napig, mert ennyire nem vagyok képes feldolgozni azt a sok hatást. És tisztában vagyok azzal is, hogy mindez műanyagul hangzik, de ez a valóság - ennyire könnyű az életem.


Összegezve; hogy mondjak le a kedvenceimről? Valamelyik stílusjegyet választanom kell, mert nem tudom őket ötvözni, és már unom ezt a káoszt ami a fejembe van, rendet akarok tenni.


2017. aug. 13. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Es most mi is a kerdes?
2017. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az, hogy hogyan tudhatnám rendezni a bennem lévő dolgokat, hogy csak egy dologra tudjak igazán koncentrálni.
2017. aug. 13. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kár volt kiírni 😂
2017. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!