Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ezzel a rivalizá...

Mit csináljak ezzel a rivalizáló p. csával?

Figyelt kérdés

Van egy liba az osztályomban, aki már kihozott a béketűrésből engem. Akárkivel ismerkednék, alattomos és nyomul rá, amíg meg nem dugatja magát a másikkal. Képes egy ilyenért hónapokig is zaklatni a fiúkat. Aki netán lekoptatja, azzal meg direkt kedves marad, hátha...

Engem rohadtul utál, mivel volt amelyik szerelmes is volt belém, őt viszont senki nem szereti a rossz híre miatt.

Elköltöztünk egy új helyre, megtudta egy ismerősömtől, és ezen a nyáron az elmúlt két hónapban kétszer is láttam az ablakunk előtt sétálgatni, pedig messze lakik innen.

Ha leállok a suliban beszélni bárkivel, akkor hallgatózik.


Azt találtam ki erre, hogy ha hallgatózna, akkor megvárom míg lelép, vagy mi megyünk hallótávolságon kívülre beszélgetni a barátaimmal.

Az ismerkedést pedig valahogy titokban megoldom. Amióta tartom tőle a távolságot, azóta odajön hencegni nekem a jegyeivel. Nos, engem jól neveltek, és erre szivem szerint azt válaszolnám, hogy "kit érdekel?!", nem tudom mennyire lenne ez egy jó beszólás. Nem szokásom undokoskodni mással, de ez a szemét köcsög direkt csinálja ezeket velem.


A levegőnek nézés ilyenkor mennyire hatásos?



2017. aug. 14. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Mond meg neki, hogy húzz már a pi@ába. Tudom nem a te stílusod, az enyém sem, de időnként sajnos így kell beszélni a görényekkel...
2017. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
A levegőnek nézés elegánsabb, nem mész le trágárba, hanem egyszerűen ignorálod. Nehéz, de gyakorolni kell, mintha ott sem lenne, ha hozzád szól, akkor elnézel a feje felett, mintha gondolkodnál, majd otthagyod. :)
2017. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Nyíltan nézném hülyének. Amelyik körülményre csak alkalmazható, mindegyikre csak annyit válaszolnék - mosolyogva, - hogy "oké!"

Hatásos lehet még a "Tedd csak"!

"Azzal foglalkozz, ami a lábad között van és veled egyidős!"

"Gyere holnap is!"

"Szeretlek (én is)!"

Amikor szájtátiként fülel, figyel, - hogy miről beszélsz egy harmadik emberrel, - akkor nyíltan - "face to face" - hangosan, a másik ember előtt tudatni kell vele, hogy "Távozz, Sátán! - Most NÉGYSZEMKÖZT szeretnék beszélgetni Y-nal!" vagy "Ebből a körből most kimaradsz!"


Sosem szoktad megöntözni a VIRÁGOKAT?...

2017. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
2es ez nagyon jó ötlet, köszi :D
2017. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem is tetszik a 2-es válasza, nagyon is! :D Szerintem aki lepontozta, az magára ismert és ideges lett, tehát akkor ez a módszer hatásos lehet.

A köszönés megmaradjon azért vagy az se legyen inkább? :)

2017. aug. 14. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!