Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudnak az emberek...

Miért nem tudnak az emberek csendben maradni evés közben?

Figyelt kérdés

Csendes ember vagyok, szeretek csak akkor megszólalni ha valami értelmeset tudok mondani, a felesleges locsogástól rosszul vagyok. De mivel 17 éves lány vagyok, így rengeteg locsogó korombeli vesz körül, akikből a nap 80%-ában megállás nélkül ömlik a hülyeség.

Ez még nagyjából rendben is lenne, de fel nem bírom fogni hogy hogyan képesek evés közben is beszélni...

Például egy jó ebédnél szeretek az ételre koncentrálni, teljesen átadni magam az ízeknek, olyankor ölni tudnok a pillantásommal ha valaki hozzám szól és megzavar.

Titeket nem idegesít? Ráadásul vannak aki teli szájjal dumálnak meg röhögnek, az olyanoktól falra tudnék mászni.



2017. aug. 15. 18:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Normális témánál más a helyzet, és ha nem folyamatosan, esetleg csámcsogva megy a beszélgetés:D
2017. aug. 15. 19:46
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom,engem nem idegesítenek ilyen apróságok.Most minek bonyolítsam ilyen dolgokkal az életem?Egyszerűen nem veszek tudomást róla.Engem nem zavar,ha valaki csámcsog,hangosan eszik,3 percenként kíván jó étvágyat.Én azt is simán elnézem ha a párom hangosan horkol mellettem éjszaka.Egyszer sem keltettem fel őt emiatt. Nekem így boldogabb az életem.Persze meg tudom érteni ha mások nem így vélekednek erről,senki sem egyforma,mindenki máshogy fogja fel az ilyen helyzeteket.
2017. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Értem én, de fordítsuk meg a dolgot?

Miért kéne csendben maradni evés közben? És ha ők attól másznak falra hogy nem mondhatják folyamatosan a hülyeségüket? Vagy zavaró számukra a csendben evés?

2017. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Megfordíthatjuk, de én nem szoktam senkire se ráerőszakolni a csendet:)

Nem ülök le egy társasági asztalhoz, hogy aztán meg se szólaljak. Általában úgy szokott ez zajlani hogy leülök nyugisan egyedül, majd körém gyűlnek az emberek, nyomják a rizsát, kérdezgetnek, én meg enni nem tudok rendesen mert bunkó vagyok ha nem válaszolgatok.

Ha meg azt mondom hogy ne üljön le mert egyedül szeretnék enni akkor megint én vagyok a bunkó meg különc...

2017. aug. 16. 07:16
 15/18 anonim ***** válasza:
Még mindig nem válaszoltál arra, hogy mit csinálsz, ha majd egy srác elhív vacsorázni...
2017. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

De igen, csak gondolom nem olvastad végig figyelmesen:)

Írtam hogy azzal semmi bajom nincs ha normális emberrel normális dolgokról beszélgetünk evés közben. A felesleges locsogástól vagyok rosszul.

Egyébként ha egy fiú elhív vacsorázni, akkor se fogom végig beszélni az egész menüt, hanem utána elhívom egy hosszú beszélgetős sétára.

2017. aug. 16. 10:03
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen,semmi gond ha normális témákról van szó,csendesen,nyugodtan,kulturáltan!

De amikor a büdös prollernek be nem áll a pofája az infantilis tahó témáitól,azt én (is) utálom.

2017. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem alapból az értelmetlen locsogásból van elegem, kb. fél perc elég hogy kedvem legyen elküldeni az illetőt a vérbe.


Utálom!, mikor pfázik a semmiről, smink, manikűr, műköröm, rucik... pfuj!


Bárkivel szívesen beszélgetek akár evés közben is, ha normális a téma.


28n

2017. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!