Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Képes lehet egy egy éves bő...

Képes lehet egy egy éves bő egy órán keresztül teljesen csendben maradni?

Figyelt kérdés

Délután vitte úszni az apja, futottunk már bele olyanba, hogy nem pihente ki magát és csak bambán nézett maga elé végig.


Késő délelőtt letettem, jó fél órát motyorgott magában. Utána teljes csend. Nagyon ritka, hogy bármi miatt ébreszteni kelljen, de még ennie kellett előtte, úgyhogy csendben benyitottam a szobájába. Ott ült az ágyán és vigyorgott. Azóta azon gondolkozom, hogy vajon mikor ült fel. VAgy ülve aludt? Esetleg nem aludt, de teljesen csendben volt egy órán keresztül?


2015. máj. 15. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ülve aludt....persze. -.-

Valószínűleg nem sokkal azelőtt ébredt, hogy benyitottál. Az én fiam is ücsörög ébredés után a kiságyban, játszik 10-15 percet a rácsvédővel, plüssel, aztán ha megunja, kopog

2015. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem éhes, nincs semmi baja, akkor igen. Sokszor két szopi között is csendben van.
2015. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!