Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a 170 cm nagyon...

Szerintetek a 170 cm nagyon alacsony, férfiként?

Figyelt kérdés
Mivel tudnám kompenzálni a magasságomat ? Az jó , ha elkezdek edzeni ? Várom még a tippeket.
2017. aug. 15. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen alacsony, én is annyi vagyok szóval tudom :D

Edzés, izmok és önbizalom. Persze nyilván nem a 180 cm-es csajokra kell nyomulni.

2017. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális, egészséges gondolkodású nőt ez nem zavar, csak ezért ne kezdj el edzeni.
2017. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magasságtól Függetlenül mindenkinek edzeni kéne,szóval igen..jó ha elkezdesz edzeni ;)
2017. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azzal tudod kompenzálni, hogy jó kis kisugárzásod van. Vidám, kedves, pozitív és nem beképzelt srác vagy.


Véleményem szerint 170 cm nem számít kevésnek, én pl. 167 cm vagyok, simán összejönnék egy 170-es sráccal, nem zavarna, hogy majdnem egymagasak vagyunk. Nyilván nem 175 centis csajokat kell keresni, akik tíz centis sarokkal még a 185-öt is elérik, mert amellett lehet tényleg furán néznétek ki, de egyébként meg ti pasik túlaggódjátok ezt a magasság kérdést..

2017. aug. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.


Edzéssel óvatosan kompenzálj, mert egyik ismerősöm kigyúrta magát (alacsony) és idiótán néz ki. :D


Légy humoros, vidám, őszinte ember,ez a nem aranyásó csajoknak bizony bejön.


ENgem sem a magasságával vett le a párom anno a lábamról (166 cm), hanem a határozottságával és humorával :)

2017. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!