Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyának mondott alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyának mondott alacsony férfiként adjam lejjebb a külső igényeket vagy előbb utóbb összejöhet csinos lány és várják türelemmel?

Figyelt kérdés
Nyilván pénz nélkül értettem......nálam jóval szebb lányok iránt tudok vonzódni, egyszer volt egy duci lány barátnőm, nemi volt kövér meg állítólag nagyon szép arca volt de egyszerűen nem állt felé rá......így őt is és magamat is átvertem
2017. máj. 7. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem a leadásról van szó, majd jön olyan, aki neked tetszik.

Persze ne várd el egy modelltől, hogy jajj, majd megszán...

2017. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi lóvéd van.
2017. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

"A boldogsághoz két út vezet. Vagy csökkentjük a vágyainkat, vagy növeljük a lehetőségeinket. Ha bölcs vagy mindkettőt megteszed."

Benjamin Franklin

2017. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem adok lejebb, csak feljebb:)
2017. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Te se leszel fiatalabb. Hiába áltatod magad azzal, hogy egy férfi idővel nemesedik. A nagy igazság meg az, hogy 25 évesen van egy férfi a csúcson testileg. Onnantól nektek is csak lefelé vezet az út. Plusz vonzerő 30 felett valóban csak egzisztenciában van.


Úgyhogy ne áltasd magad te se. Ha 25 előtt nem tudsz felszedni olyan nőt, aki tetszik, később még úgy se sikerül.

40 után mission impossible: csúnya, alacsony, csóró ÉS öreg leszel. Semmivel se nőnek az esélyeid.


Innentől te döntesz, hogy megalkudsz egy csúnya nővel, akire fel se áll (impotencia), vagy elvagy inkább egyedül. Az a verzió nincs benne a pakliban, hogy mindenkinek jár/jut bombanő, aki olyan őrülten beleszeret, hogy élete végéig vele marad.

2017. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

25 éves nem férfi, hanem kölyök. A 40-es még nem öreg, de gondolom, beképzelt 23 éves vagy.

Ettől függetlenül rondanak és csoron nem igazán van esélyed szép barátnője.


N

2017. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Mibol gondolod egy csodaszep karcsu lany beledszeret ? Lehet o nem indul be kicsi csunya pasira.

Keress hozzad valo not.

2017. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy nagy baromság kapcsolat terén, hogy tologatom az igényeket. Vonzódom, kívánom, szeretem a másikat, vagy nem. Nem, akkor megerőszakolom saját magam, ha még is vele vagyok. Ez nem olyan, hogy szeretem a milkát, de most ép csak tortabevonó van és azt is betúrom.
2017. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyszer majd rajossz a kulso semmit nem jelent a szepseg mulando.

Akkor talalsz majd magadhoz valo part.

2017. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Gondolj bele fordított helyzetbe: szerinted a szép, jó alakú nők benedvesednek rád?? Nekik miért kéne amikor neked egekben a mércéd? Nekik is az egekben van, csak az esélyeik is jobbak egy jó pasinál.
2017. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!