Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ciki ha 14 évesen my...

Az ciki ha 14 évesen my little pónit nézek? ( többi fontos dolog lent 👇)?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy 16, 25 éves emberek is nézik ezt a sorozatot, és hogy a fele fiú. Mondom mi lehet ebben olyan különleges hogy ennyién nézik? Na meg nézek egy rész hogy milyen és véleményt alkotok. Aztán megnézem még egy részt, és meg egyet, es meg egyet. Már a 2 évnél járok és tegnap előtt kezdtem el nézni. (fiú vagyok amúgy)

2017. aug. 19. 00:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14 vagyok , de én a scooby doot imádom a mai napig :'D
2017. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A MLP FiM eltér a többi mesétől. Az alapsztori sem egy lebutított baromság, az epizódok nagy része pedig erre épül, így izgalmassá válik. De tényleg, egyik epizódot sem mondanám dedósnak. Kellő komolyság van benne, de humor is.

Engem is megfogott, nézem egy ideje.


17/L

2017. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem igen, mert jányos és bugyuta, mint a pofázó szivacs vagy a gyagya maci-micimackó:D

Inkább a régi tom és jerry, frédiék, hupikék bár az is kicsit gyagya olykor, gijoe...

2017. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb mintha Güzej Günej,Fatmagül vagy éppen az Éjjel nappal Budapestet néznéd. :D
2017. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem. Nem kell azt senkinek sem megtudnia. Anno általánosban én is láttam pár részt. Csak ritkán tudtam nézni mert mindig suliban voltam. Most 21 éves vagyok és gondoltam rá ,hogy majd valamikor megnézem az összes részét. Bár én a régi változatát nézem majd meg.
2017. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
😮 Azt nem gondoltam volna hogy ennyi válasz érkezik, es hogy mind pozitív. Amúgy minden egyes részben van tanulság. A tom és jerry-t en is néztem, de ez az új bumerangos.változat nem.tetszik. Az ilyen animációs filmeket (másfél órás mozifilm, mese) azokat apukám is szokta nézni, igaz velem.
2017. aug. 19. 14:58
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mindenki néz valamilyen mesét. Csak a "menő" fiúk le szokták tagadni.
2017. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 DJLance válasza:
Nagyon.
2017. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
NEM.
2018. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!