Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora mellméret számít...

Mekkora mellméret számít szerintetek átlagosnak?

Figyelt kérdés
Nekem B kosarasak és eddig úgy nagyjából meg voltam velük elégedve, mert úgy vettem észre, sok lánynak vannak rajtam kívül hasonló paraméterei..Legalább is akiknek tudom a kosárméretét, azok között jóval többen hordanak A-s vagy B-s melltartókat, mint C-set vagy D-set vagy még nagyobbat..De múltkor ezen az oldalon olvastam egy kérdést, amiben írta egy lány, hogy neki is B kosarasak a mellei és mióta fogyott, kicsit kisebbek lettek és valaki válaszolt is rá, hogy hát igen, tényleg elég kicsik a mellei, de amúgy ne aggódjon, mert van, akinek ez tetszik (vagy valami ilyesmit). Szóval akkor ez is kicsinek számít? :( Vagy szerintetek kb mekkora kosármérettől mondható valakire, hogy átlagos mellei vannak?
2017. aug. 19. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Testalkat függő.
2017. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a B-s átlagos.
2017. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

[link]


Telómon nem tölt be, de elvileg D az átlag. Sok a dagadt nálunk, elhízott nép vagyunk, na 😃

2017. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Ez jó lesz


[link]

2017. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ránézésre? Nagyon nem mindegy, egy 50 kilós, vagy egy 80 kilós nőnek van B-s cicifixe.

Minden mástól elvonatkoztatva, ha a kezem kitölti, az már tökéletes:)

2017. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Moszkva, jövök!!!! 😍
2017. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor pl. egy 160 cm-es, átlagos alkatú lánynak nem kicsi ezt a méret?

Amúgy elég hihetetlenül hangzik ez a D-s kosár, az én osztályomban pl. csak két lány volt, akinek D kosaras melle volt, meg 2 vagy 3, akinek C-s, a többieknek mind A vagy B. (17-en voltunk)

Mondjuk talán azért olyan nagy az átlagméret az a térkép szerint Mo.-on, mert gondolom nem csak olyanokat kérdeztek meg, akik még nem szültek, stb. Bár tényleg elfelejtettem a kérdésben írni, hogy a fiatalabb korosztályra gondolok ^^

2017. aug. 19. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén, számít ez? Ez is ebből is csak a nők csinálnak ügyet...
2017. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!