Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Személyiség fejlesztésben...

Személyiség fejlesztésben segítsetek! Az a bajom magammal, hogy sohasem állok ki magamért. Ezt, hogyan lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés
Pèlda; nyatalunk eddig 3 helyen vásároltam 3 szor vertek át. Este kaja rendelès : Több mint 2 óra múlva jött ès jèg hideg volt.2: szuvenír árus vèletlen többet ütött be a gèpbe 300 forinttal ìgy arra kèrt azt vásárolják le. De a harmadik a lég bosszantóbb. Egy kajáldánál megállva egy hamburgert egy hekket ès egy gyrost kèrtem. 8500 forintot kèrt el. Megkèrdeztem, hogy mi kerül ennyibe. Azt mondta a hekk 450/100g lemèrtèk ennyi. Èn úgy tanultam kikèrt ètelt nem küldünk vissza. De több mint 6000 forint egy darab halèrt... De nem szóltam..

2017. aug. 20. 17:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mit èrtek?: Szorongást ... Plusz ha esetleg mègsem nekem lenne igazam akkor ostobának tartanak.
2017. aug. 20. 18:23
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát... tényleg csak annyit tudok tanácsolni, hogy tudatosítsd magadban, hogy te vagy jobb helyzetben, mert "a vevőnek mindig igaza van" és ők függnek tőled, nekik kell a te pénzed és nem szívességet tesznek. Plusz ők egy pillanatig sem érzik rosszul magukat azért, mert átvernek.
2017. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, ha vadidegenek ostobának tartanak? Mindig gondold át azt, hogy "És akkor mi van?". Leginkább semmi, az élet megy tovább akkor is, ha valami nem sikerül. Állandó megfelelni vágyás, maximalizmus van benned. Pedig senki nem tökéletes, nem is kell ilyen irreális célt kitűzni. Szabad hibázni.
2017. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Akkor ìrom a plussz poènt.Nekem van egyboltom, Nem egy multi, de korrekt kis cèg. Amit egèszen korrektül sikerül irányítani. Ès ott termèszetes, hogy a vevőnek van igaza, persze ott nem hagyom magam hülyènek nèzni. De az egy biztonságos hely ahol biztonságban èrzem magam, sőt a terület amivel foglalkozunk, annak ismerete, megint csak nekem kedvez, de nem verem át senkit.
2017. aug. 20. 18:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ezek szerint meg tudod állni a helyedet az üzleti világban egészséges határozottsággal. Akkor ezt a képességedet a saját felségterületeden, divatszóval komfortzónádon kívül is alkalmazni kell.
2017. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!