Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha en nem tudok megbekelni az...

Ha en nem tudok megbekelni az elettel azzal hogy en letezem akkor en most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
tudom vannak jo dolgok az eletben de ez engem nem erdekel, en megtagadom az eletet minden joval es rosszal egyutt, de sajnos van egy kis gond, ongyilkos nem lehetek mert sajnalnam az edesanyamat, testvereimet, rokonaimat, szerintetek en most mit tegyek?? komolyan nem szeretnek elni es ugy erzem ez igy csapda.

2017. aug. 20. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak legyél türelmes. Magadtól is meg fogsz halni. Nem troll vagyok, tényleg így gondolom, főleg, hogy igaz.
2017. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a történeted, mitől lett ez a nihilista hozzáállás? talán tudunk segíteni
2017. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy meg fogok halni de az biztos soká fog bekovetkezni amilyen szerencsetlen vagyok.
2017. aug. 20. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nem biztos, hogy olyan soká,.de jó eséllyel majd akkor, amikor már szeretnél élni...
2017. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretsz élni?
2017. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mert utálok mindent nem tudom megmagyarazni hogy miert de nem valo nekem az elet.
2017. aug. 21. 08:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor kezdjen el érdekelni. És ne "nem tudom"-mal válaszolj az embereknek, mert úgy nem tudnak segíteni. Nem kell mindent egyedül csinálj. Csak vedd észre a segítőket.

Van egy ilyen ismerősöm, aki pont ilyen helyzetben van most. Többször elgondolkodom, hogy miért mondja, hogy őt nem szereti senki, nem foglalkoznak vele, lesz@rják. Épphogy Ő sz@r le mindenkit szerintem. Aztán lehet, hogy nem így van. CSak észre kellene vennie azokat, akik törődnek vele. Ehelyett szerintem csak azokat veszi észre, akik érdeklik őt, de leszarják.


Most nézz bele a tükörbe, nyújtsd ki a nyelved, fogd meg, és mondd, hogy kakaós csiga. Ha ezt megcsinálod, legyél bárhol, bármikor, bármilyen térben, időben, korban, a kakaós csigák szelleme veled lesz és szebbé teszi életed. :)))

2017. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És még egy kérdés. Engem most miért utálsz? #5 #7
2017. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utalatos egy vilag ez en azt nem ertem mit lehet ebben szeretni??? szar mocsok elet mindig csak a problemak szerintem hulye az akinek ez tetszik, raadasul milyen egy undorito vilagban elunk, nezzetek korul, gusztustalan.
2017. aug. 21. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de van benne szép is. Csak észre kell venni. Problémák ellen meg tenni kell.
2017. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!