Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tehetem azt közé, hogy...

Hogy tehetem azt közé, hogy "Helló, én is létezem. "?

Figyelt kérdés
A facebookra gondol mindenki, még én is, de se norm. fényképezőgépem se merszem hogy megtegyem. Barátnőm nincs, haverok alig a falig. Van gyógyszer erre?

2016. febr. 17. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Antidepresszánsok valószínűleg, de inkább mászkálj el, ismerkedj, közben semmi komolyat ne várj senkitől (még haverságot se) és akkor nem csalódsz.
2016. febr. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Faluban élek, 1000 fős épphogy és mindenkit kb ismerek, az összes olyan mind az állat, tisztelet a kivételnek. A legközelebbi település kb innen 30kmre van és más nyelven beszélnek. Pénzem nincs, a nyelvet alig tudom.
2016. febr. 17. 02:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Az interneten ingyen lehet nyelvet tanulni, csak szorgalom kérdése. Semmitől nem változna az életed, ha elkezdeneéd a frászbukot telehányni képekkel.
2016. febr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek kép a fb-ra? :D

Nekem van normális fényképezőgépem, mégsem teszek ki képet, mert rém ronda vagyok. :D

Amúgy meg senkit nem érdekel, hogy van e képed. Sztem regisztrálj és keress olyan csoportokat, amik érdekelnek téged. Ott ismerkedhetsz.

2016. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!