Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról az...

Ti mit gondoltok arról az emberről, akinek írtok egy kedves üzenetet, de az illető válaszra se méltat?

Figyelt kérdés
Nem közeli kapcsolat, és tudom, h mások vagyunk, de engem nagyon fel tud húzni az ilyen.

2017. aug. 21. 21:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%

10-es válaszodban írtad le igazán a lényeget.

Nem tudom, hányas válaszoló vagyok, én vagyok az SMS-es...

Igen, elhiszem, hogy bosszant, mert ha kaptál egy jelet, esetleg biztatást, kedvességet, te pedig írtál neki egy-két szót, hogy vegye a lapot, hogy érdekel, mi van vele,meg tudom érteni, hogy csalódott vagy. A helyedben én is az volnék. Ez a vonat elment, de még fütyülhet is akár... Sose tudni. :)

2017. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi, bár nem tudom, h csalódott vagy megdöbbent vagyok. Inkább mind2. Ha egy nő csinálná ugyanezt, az is rosszul esne. Sőt, volt olyan, h a gimis barátnőm csinálta ezt, azután teljesen kikészültem. Lehet, h túlzok, de ez kicsit a másik semmibevétele. Mindenesetre a kommunikációt elvágta.
2017. aug. 22. 07:55
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
Én is utálom az ilyent , a volt barátnőm szurt ki velem ugyanigy ,még azt is törölte hogy ismer vagyis ismerősnek jelöltem és nem jelölt visssza (uj fb csináltam ) ,na hát szígyelje magát :( , sajnálom is meg haragszom is meg minden ... De azt vettem észre nem érdemli meg szeressem ,jobbat érdemlek ,nagyon áthuzott rajtam és még nem is gondoltam volna hogy képes ilyenre .... ,, nem tudom mi oka lehet ,de az ilyenekről már azt sem tudom mit gondoljak ,mert volt barátnőm egyáltalán nem bunko és ezek teljesen kedves de mégis ilyen s nem tudom miért ... , nyugodj bele ,biztos nem szimpatizál . . :(
2017. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még meg sem kapta az üzenetet.
2017. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted, h meg sem kapta? Szürke karikában pipa van, tudtommal az azt jelenti, h megkapta.
2017. aug. 22. 21:32
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudtoddal. Tehát te sem vagy benne biztos, hogy úgy működik-e a facebook, ahogyan hiszed. Ő meg lehet, hogy még annyira se ért hozzá. Lehet, hogy ott van előtte egy kattintásnyira, és elolvashatná, ha akarná, csak nem tudja, hogy pontosan hova kéne kattintania. Lehet, hogy oda is kattintott már, azért látsz te pipát, de csak véletlenül, és egy huszadmásodperccel később már máshová kattintott, ezért nem is vette észre az üzenetedet. Lehet, hogy amikor aktívnak hiszed, nem is aktív, csak elfelejtett kilépni egy gépen, és akkor most, amikor másvalaki használja azt a bizonyos gépet, mindig aktívnak látszik még mindig, pedig esetleg hónapok óta rá se nézett a facéra. Meg még ezer ilyen variáció.
2017. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Persze, ezer oka lehet. Ezért sem gondolkodom már rajta, de hirtelen felindulásból feltettem a kérdést. Elvégre ha valaki szeretne valamit, akkor megkeresi a másikat. Ha meg szeretne valamit, de nem mer kérdezni annak ellenére, h nem viselkedtek vele bántón, akkor inkább ne is jelentkezzen.
2017. aug. 22. 21:49
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem szabad felhúzni magad. Én is jártam már így, hogy nem írtak vissza vagy csak jóval később. Ilyen világot élünk, ez van. Hagyni kell az ilyen embereket.
2017. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha nem közeli kapcsolat, ilyesmin nem húznám fel magam. Nem törvény facebook-on mindenkinek visszaírni. Nem tudom milyen probléma húzodik meg a kérdésben, de önmagában értelmetlen bárkitõl elvárni, még akkor is ha kedves üzenet, nem mindenki igényli a kedvességed, ha egyszer nem álltok semmilyen kapcsolatba.

Facebook-on nem válaszolni vagy üzenetre vagy élõben figyelmen kívūl hagyni embereket, ezek teljesen külömbözõ dolgok. A facebook totálisan fárasztóvá vállhat, mivel megadja azt az illúziót, hogy bárki számára elérhetõ vagy, és lehet, hogy az a személy akit keresel épp másik 5 emberrel cseveg, és csak nincs ideje minden üzenetre válaszolni, mivel mindenféle embernek lehetõsége van csak úgy a semmibõl írni, emiatt kiábránditobb a facebook a telefonos üzeneteknél.

Én nem szeretek zavarni másokat, de egyszer történt velem, hogy írtam valakinek (aki nem közeli ismerõs, szóval fenn állt a veszélye annak hogy zavarom az illetõt), bár kaptam választ, de az elég rideg, semmitmondónak tūnt, ennek ellenére utána amikor találkoztam az illetõvel, nagyon barátságos volt.

A facebookról csak annyit, hogy még pakisztániaknak is lehetõségük van elérni, meg èjjel is keresik rajta az embert, tehát nem csodálom, ha fárasztónak érzik a fb üzeneteket, olyan emberektõl, akikhez nincs túl sok közük.

2017. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Én ezt másképp látom. Szerintem ha 5 percenként rád ír a másik, és mondjuk a válaszaidból érződik, h már sok, de még akkor is, akkor megértem. De itt nem ez történt. szerintem az se gáz, velem is gyakran megesik, h valaki 3 nap után reagál. De az, h semmit ne írjon, őt minősíti. Ez kicsit olyan, mint amikor köszönsz a szomszédnak, de ő nem köszön vissza.
2017. szept. 16. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!