Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról az...

Ti mit gondoltok arról az emberről, akinek írtok egy kedves üzenetet, de az illető válaszra se méltat?

Figyelt kérdés
Nem közeli kapcsolat, és tudom, h mások vagyunk, de engem nagyon fel tud húzni az ilyen.

2017. aug. 21. 21:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Lehet igazad van:D Nem törvény mindenkinek válaszolni, de esetenként érzéketlenség. Amúgy miről szólt a kedves üzenet?

Én azt tudnám példának felhozni, lehet nem ideillő, de vannak ismerőseim, akik ismerten nagyon elfoglalt emberek, sokat dolgoznak, az egyik saját vállalkozást vezet. Na tőlük, megértem, ha nem az a legfőbb gondjuk, hogy facebook-on válaszoljanak, vagy azt ha az a pár perc is idő pocsékolás lehet nekik. Ők jellemzően csak akkor válaszolnak, ha valami fontosabb üzenet van, pl. bizonyos találkozás idejének-helyének meghatározása. Ha pl. segítséget kérek valamiben, miközben külföldre van utazva épp és nem tudna segíteni, akkor nem válaszol. Számomra normális olyan embertől, aki nem szeret chat-elni, ha-kell-hanem módon mindig írni.

2017. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Csak annyit írtam neki, h remélem, rendben hazaért, és nem kellett sokat várnia a villamosra. Ebből sztem kicsit az is érződik, h aggódtam, h tényleg biztonságban hazaér-e. De persze, lehet, annyira elfoglalt volt, h egyáltalán nem volt ideje válaszolni. Vagy csináltam vmit, ami unszimpatikus volt neki.
2017. szept. 17. 18:41
 23/23 anonim ***** válasza:

Olvastam a kulcs szavakban "férfi", "nõ".

A tipikus helyzetek jutottam eszembe, amikor valaki azt hiszi, azért kedveskedik neki valaki az ellentétes nembõl, mert akar valamit:D

Alapjába véve nem szép ilyesmit hinni, max akkor, ha elõtte ténylegesen próbálkozott az illetõ.

Én voltam úgy lányként fiúkkal, hogy sosem válaszoltam kedves üzenetekre azoknak, akik kikezdtek velem.

2017. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!