Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondoltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok ha megláttok egy nektek tetsző motort? Jobban tetszik ha gyorsan száguldoz vele az illető vagy inkább lassabban? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Ezt a kerdest tetesd at a tini kategoriaba!
2017. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
azt, hogy valaki biztos örömmel fogja fogadni a motor tulajdonosának a veséjét, máját, egyéb szervét.
2017. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Villogni szeretnel a karmagyorsitoddal?
2017. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem,nem szeretem a motrokat.
2017. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

Ha valaki gyorsan száguldozik a motorral, akkor arra gondolok, hogy valószínűleg ő sem rákban fog meghalni.

Ha valaki lassan robog, akkor meg arra gondolok, hogy mi a frászért vett motort.

Az eszköz maga lehet szép, nekem is bejön egyik-másik, de alapvetően értelmét nem sokat látom, leszámítva a dugóban araszoló kocsik közötti elsuhanást, de arra meg a sima robogó a legalkalmasabb, és ez nem az a típus, amivel villogni lehetne. Egyébként meg szerintem egy rendes autó, amivel elmehetsz bevásárolni meg egy hétre nyaralni kutyával-gyerekkel sokkal hasznosabb és értelmesebb, mint egy zajos/büdös/veszélyes motor.


24/N

2017. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Sürgősségi eü-ben töltött 5 év után nekem is az jut eszembe, ha valaki gyorsan megy, hogy a saját butasága miatt donor lesz (és /vagy gyilkos). Soha nem lennék olyan emberrel, aki ilyen felelőtlenül közlekedik. Akár motor, akár autó, akár menő, akár nem.
2017. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Jobban tetszik ha gyorsan megy.
2017. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Mikor látok valakit motoron száguldozni mint az állat, az első gondolatom mindig "hopp egy donor".
2017. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Atya ég Béluska hozájutott a nagymama babettájához.....


XDDD

2017. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát csak ha áll az a motor és nem ül rajta senki, akkor látom meg, hogy tetszik-e.

Mozgásban nem tudom megnézni.

Egyébként a Virago tetszik 10-es skálán 9-re, meg a többi Yamaha 7-re. A többi nem nagyon.

2017. jún. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!