Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az hogy már ovodás...

Normális az hogy már ovodás korom óta mindig az idősebb komolyabb emberek társaságát keresem?

Figyelt kérdés
Valahogyan velük jobban èrzem magam, jobban eltudok beszèlgetni mindenről. Pl általánosban is szünetekben is az ügyeletesen tanárokkal vagy az idősebb diákokkal beszèlgettem szinte mindig. Ovodás koromban is az ovónökkel meg a dadákkal töltöttem az időt, itthon meg ha nem kötött le a játèk vagy a tv akkor a szomszèd nèninèl vagy a nagyimal töltöttem az időt mèg a szüleim dolgoztak.

2017. aug. 22. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akadályoz semmiben, akkor normális.

Viszont azt is jelezheti, hogy nem tudtál, mertél beilleszkedni a saját kortársaid közé. Ha így van, biztosan van valami oka.

2017. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy megelőzöd a korodat, és felnőttebben gondolkozol a kortársaidnál, önmagában nem probléma, vannak ezzel így emberek. Téged valószínűleg nem érdekeltek a gyerekes játékok, majd gyerekes beszélgetési témák, komoly dolgokról akartál beszélgetni, és a felnőttek nyitottak voltak erre a környezetedben. Általában a zsenik is így kezdik az életüket! :)


Ugyanakkor néha érdemes alkalmazkodni is, és megpróbálni kommunikálni a kortársaiddal, közöttük is lehetnek olyanok, akikkel hasonló az érdeklődési köröd (pláne iskolás kortól kezdve). Később a munkahelyen is nyitottabb lehetsz így majd mások felé, mert nem biztos, hogy mindig lesz olyan a környezetedben, akivel csak olyan dolgokról tudsz beszélni, ami téged is száz százalékosan érdekel, ráadásul így megismerhetsz más nézőpontokat is a világról.


Szóval nincs veled semmi gond, és nem is kell túlzásba vinned a társalgást olyanokkal, akikkel nem akarod, de azért légy nyitott a világra. :)

2017. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ebből a szempontból elég érdekes voltam.

Én is mindig kerestem az idősebb felnőttek/diákok társaságát.Érdekeltek a történeteik,tapasztalataik.

Ugyanakkor eléggé gyerekes voltam mindig,az osztálytársaim pasiztak nagyban én meg mentem haza cartoon networköt nézni.:D

2017. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!