Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baj lehet velem? Egyáltalán...

Mi baj lehet velem? Egyáltalán nem érdekelnek a korom beli fiúk az idősebb férfiak iránt érdeklődöm kizárólag (36-45) apakomplexusom van? 15/l

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi, majd kinövöd
2015. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A korodbeli fiúk sokszor még gyerekesek, "hülyék", szerintem azért tetszik az érettebb korosztály. Bennük látod a férfiideálod. De nyugi, még simán kinőheted, illetve egyszer csak azon kaphatod magad, hogy fülig beleestél egy hozzád illő korú srácba.
2015. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, a korombelieket kb észre sem veszem és elképzelni se tudnék velük egy kapcsolatot. Nem tudom milyen viszonyod van apukáddal, de nekem nem jó és minden volt csak apa nem. Szóval ez könnyen közrejátszhat nálam, ugyanakkor nem tekintek rájuk apaként, ez meg se fordulna a fejemben. :) 21/L
2015. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen sok lanynak van, majd mulik el. Nekem is elmult. Addig tartott, akig a tinikorosztalyom nem erdekelt. Huszonegyketeves koromig
2015. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Egyszerűen csak vonzanak a férfias pasik :) ennek a korosztálynak álltalában már van munkahelye, lakása, sokszor már családja is, ami valljuk be, az azért férfias nagyon :) majd megérik ez a generáció is, addig csak csorgatjuk a nyálunk a fiatalos szexi apukákra :P
2015. nov. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ismeros...en nemrég kezdtem el egy szexkapcsolatot egy 37 eves pasival.:D Egyreszt, mert szexuálisan ok jobban tudjak mi kell egy nőnek, meg hat megbízom benne.:) Csak szex!

17/l

2015. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!