Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érthetném el azt a...

Hogyan érthetném el azt a vágyott állapotot hogy csend vegyen körül?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban élek, egy kétszobás lakásban, negyedmagammal. Kamasznak már nem mondhatom magam, de felnőttnek sem, maradjunk annyiban hogy ifjú. Ha nem a közeli kisvárosba való ingázással töltöm a napomat(tanulmányi célból) akkor kedvenc időtöltésemnek hódolok, azaz olvasok. Ehez persze olvasmányon kívül csend is kell (legalább is nekem) amit egyre nehezebben tudok elérni. Megoldás volt az hogy kihasználva településemet a kertben olvastam (jó szolgálatot tett egy nagy lombú diófa) de az időjárás romlásával már a kert sem bizonyosúlt alkalmasnak :/ A szóbában olvasni meg... igazából idegőrlő tevékenység, a bátyám folyamastosan zajong (9 éves, nem várhatom el tőle a beteges csendet) és az sincs ép kedvemre hogy folyamatosan benyít anya- apa ilyen- olyan apró- cseprő dolgokkal felém vagy a testvérem felé. Ne

Nem tudom hol kereshetnék olyan csendes helyet ahol nem kivánnám minden percen azt hogy én süketüljek meg vagy a körülöttem lévők némuljanak meg...



2017. aug. 22. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtár.
2017. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mintha nem azzal kedtem volna hogy "falu" :D Igen, van könyvtár, tanítási időben szigorúan arra a célra hogy kiadja a keresett könyvet.
2017. aug. 22. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Elég nehéz tanácsot adni, ha azt se tudjuk, milyen lehetőségek vannak a lakóhelyeden. Esetleg próbáld ki a fül dugót.
2017. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyire egészséges a használata?
2017. aug. 22. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Van egy ismerősöm, aki a gyógyszertárakban kapható füldugót tesz be magának pl.: munkahelyen is (így jobban koncentrál). Érdemes kipróbálni.
2017. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!