Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Mostanában ha elmegyünk a barátommal valahova, akkor folyton videókat csinál amiket felrak az internetre mert hatalmas rajongó tábora van neki, én nem vagyok rajta ezeken a videókon, de engem ez nagyon zavar hogy a kö...g havejaival törődik akkor is és nem velem :( szerintetek mit tegyek, mert ő ezen nem hajlandó változtatni. 21/l

2017. aug. 22. 21:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Régen nem volt ilyen a barátom, pár éve alakult ki ez nála.
2017. aug. 22. 23:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen nyomorékoknak van aranyos barátnőjük.. több ezer egyedülálló férfi meg szenved hogy ninos nő, vgy h mindenki foglalt... de az ilyenek miatt.., én nem sajnálnám a helyedbe ha ott kéne hagyni
2017. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a Ytube csatornája? Szólok neki 😂😂

Na jó komolyra fordítva a szót, szerintem beszélj vele róla, mert ez tényleg nem állapot

2017. aug. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Behálózta őt a videózás, van ilyen! Idővel lehet, hogy megunja, de rövid távon nem valószínű, hogy lemondana a rajongókról stb., szóval ha nem sikerül vele megbeszélned, és ez nagyon zavar téged, akkor sajnos a legjobb, ha véget vetsz ennek a kapcsolatnak.
2017. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gondolom valami ecsetfejű gyökér lehet, igazad van kettes!
2017. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A neve a youtubon Piscatel.
2017. aug. 24. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
ja a Csícsusz:D neki tényleg van egy k.. haverja a melegboj:D
2017. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!