Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden viccet félretéve!...

Minden viccet félretéve! Szerintetek az egy erős férfias tulajdonság ha valaki nagyot és magabiztosat szellent, és határozottan nem szégyelli?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 17:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Erre nagyon büszke lehetsz ;) ez a tulajdonság elengedhetetlen,enélkül nem férfi a férfi. Ja és kicsit sem undorító. Még jobb ha be is szarsz mellé. :)
2017. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább semleges. Számomra mondjuk kellemetlenebb azt végigjátszani, hogy "jaj hát nem fingok mások előtt, neeem, az olyan undi". Mindenki szellent, ez van, kint a helye. És igen, nem egy bevásárlóközpont közepén kell például, de én is csak nevetek, mikor a párom engedi ki, főleg mikor nem sikerül neki nagyot és magabiztosat eresztenie, és nekiáll a "már nem vagyok férfi" monológnak:D
2017. aug. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha egyedül van, és akkor csinálja akkor az. Bár akkor nincs ki előtt szégyenkezni.
2017. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Saint-Évremond, a kellemesdús filozófus egészen másképp vélekedik a fingról, mint a közönséges halandók: szerinte az sóhaj; és egyszer így szólt kedveséhez, miután elfingotta magát előtte:

A bánattól, mit drága hölgy

Ádáz haragja kelt bennem

Szaggatták szívem sóhajok

Az egyik megrettent,

S nem mervén menni szájon át

Kiment egy másik járaton

(1955)


A magyar költészetben a fing a XV. században jelent meg először. Janus Pannonius Luciához írt verseiben szörnyű mennydörgésnek, illetve "rút morajnak" nevezte a jelenséget, és felszólította a lányt, hogy legalább dugás közben ne fingjon.

Lúcia, dugni akarsz. Rendben, de csak oly kikötéssel, hogy féken tartod segged rút robaját.

Megfogadod, de csak úgy hiszem el, ha te zálogot adsz rá, ámde a farkam még így sem hisz teneked.


Lúcia már lefeküdt, széttárva ajánlja a testét,

S már felemelt lábát érzem a vállaimon:

Íme, mikor szörnyen megdördül az alfele, mintha

Felhőből villám csapna le nyár idején.

Megrettenve hagyok mindent, beborítom az orrom,

Kedvem már lekonyult, szégyenem el-tovaűz.

Lúcia, ágyékod nekem így örömöt sose ád majd,

Fékezd alfeledet, hagyja el ezt a szokást.



Minden ember átlagosan 200 - 2000 ml gázt / nap ( az átlag 600 ml ) enged ki magából. Ez naponta 13-14 fingást jelent. A bélgáz fő alkotóelemei az

oxigén, nitrogén, hidrogén, szén-dioxid, hidrogén-szulfid, ammónia és metán. Ez utóbbi három felelős a kellemetlen szagért, valamint a bélgáz minimális mennyiségben olyan rossz illatú aminosav-maradékokat is tartalmazhat, mint a putricin és a cadaverin. A bélgáz(fing) nagyobbrészt az étkezés közben lenyelt levegőből ál és kisebb részt a bomlástermékekből. Szóval, aki lasabban eszik, kevesebbet szellent. A hangosság és a szag, erre van egy teória. A bélben a légbuborékok a bélmozgás hatására összegyűlnek és nagyobb buborékokká állnak össze. Viszont ezek a nagyok talán(!) több lenyelt levegőt tartalmaznak. Míg az apró és halkan kicsusszanó "puki" esetleg tiszta putricin és cadaverin. Vannak tehetséggel megáldott emberek, akik a megfelelő izomzattal különböző dallamokat képesek eljátszani (elfingani). Ilyen volt a legendás fingművész

Joseph Pujol...


akit érdekel látogasson el

www.fing.hu

2017. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha direkt csinálja, és utána még dicsekszik is vele, akkor az nekem nem férfias, inkább proli. De van olyan közösség, ahol ez a férfias meg a menő (27. számú italkimérés és társai). Ha viszont véletlenül kimegy, aztán elnézést kér, nem pedig hümmög, hogy "hát ha nem szólok, akkor lehet, nem jönnek rá, hogy én voltam", az szimpatikus.
2017. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi így tenne a jelenlétemben, az lenne az utolsó gondolatom róla, hogy "Na ez igen! Ez már egy igazi erős férfi! Ilyen kell nekem!" Előbb gondolnék arra, hogy mennyire undorító és ráadásul még büszke is rá...
2017. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A kérdés felvetése nem nélkülöz minden alapot. Látom a korábbi hozzászólók nem igazán értik a kérdés lényegét. Sokat gondolkodtam ennek a pszichológiai hátterén. Sokszor láttam már példát is rá a való életben. Persze itt mindenki prűd módon előadja (főleg csajok), hogy ő aztán mennyire nem szereti az ilyesmit. A kérdésre adandó válasz az attól függ, hogy ki csinálja. Ha egy adott közegben meghatározónak számító egyéniség, vagy átlag Béla? Nos az alfa férfitől ezt nem fogják rossz néven venni. Abban biztos lehetsz kedves kérdező. Sőt! Jópofa dolognak fogják tőle venni. Átlag Bélától nem fogják. Dolgoztam egyszer egy igazi bunkó koszlott disznóval együtt. Nagyon magabiztos volt persze. Elképesztően büdös is. Fingott büfögött ami jött. Állandóan bejelentette, hogy szarnia kell, vagy épp ott volt. Minden csaj mosolygott rá meg csacsogott vele. Szóval attól függ, hogy ki csinálja. Az életben van akinek mindent, van akinek semmit.
2023. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!