Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak! Hogyan tudjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Hogyan tudjatok fejleszteni a ferfiassagotokat (jellem) az emberi tulajdonsagotokkal szemben?

Figyelt kérdés
Az elobb tettem fel azt a kerdest, hogy: Hogyan tudnam fejleszteni a randizasi taktikam. Es abban azt irjak, hogy amiket en felsorolok, azok emberi tulajdonsagok es nem ferfiui tulajdonsagok, amikre a nok vagynak. Na hogy lehetne fejleszteni az utobbit, mert nincs otletem.

2016. febr. 24. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kimentem new yorkba élni, majd a rokon aki kihívott magához cserben hagyott, muszáj volt felnőnöm.
2016. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul nincs jobb csajozó szöveg, mint, hogy éltem new yorkban... Minden csaj odáig van new yorkért mivel minden második romantikus film ott játszódik.
2016. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
6 eve felszalltam egy szatyorral egy Londoni gepre, azota itt vagyok. Ugy gondolom felnottem en is. Es jutottam is egyrol a kettore.
2016. febr. 24. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jutottál egyről a kettőre, mi a problémád? Igen, az emberi tulajdonságok a legfontosabbak, a többi mit sem ér, ha az illető emberileg egy selejt. Ilyeneket, hogy őszinteség, megbízhatóság, alap dolgok, amiket a barátaidtól is elvárnál nem kikerülhetőek. A férfias jelleg meg, hacsak nem vagy homokos, ösztönből kéne, hogy meglegyen. Ha az alapvető illemet betartod és emberileg oké vagy, min akarsz változtatni? Ami már más, az egy felszínes takaró, ha ilyenekre gondolsz, mint megjátszott macsóság, stb. Ha meg a fizikai jegyeiddel nem vagy kibékülve, arra ott a sport.
2016. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es ezek mind meg vannak, sot meg a megbizhato es agilis es lojalis jelzoket is hozzalehet rakni. Kb ezekbol tudtam otthon munkanelkul penzt csoinalni ( na nem nagy dolgokra kell gondolni, de pl sokszor az antik ekszereket ugyhoztam el, hogy mondtak mennyit kernek erte ami folotte van azaz enyem, igy nekem nem kellett reszkiroznom semmit, amig otthon laktam ez mukodott is) nem vagyk meleg, de eskuszom meg ott is konnyebben lehetne part talalni, mert valami miatt elkerulnek a nok.
2016. febr. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!