Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami tanács, amivel le...

Valami tanács, amivel le tudnék nyugodni? Fontos!

Figyelt kérdés

Egyszerűen 0,0000000000001 másodperc is elég ahhoz,hogy ideges legyek,és elég sok tényező,személy van aki idegesít. Ezt már nagyon utálom,képtelen vagyok nem idegeskedni,nem tudok lenyugodni,semmitől. A körülöttem lévő emberek szerintem pont az ellenkezőjét gondolják rólam,hogy nyugodt vagyok,és nem érdekel semmi,pedig ez nem így van. Kéne valami tanács,hogy ezt hogyan tudnám kezelni.


Nem tudom,ez mennyire számít de hihetetlenül érzékeny vagyok,és kb.a semmitől is tudok sírni. Ha nem sikerül valami akkkr is sírok stb....gondoltam már arra is,hogy így jön ki rajtam a feszültség. Szerintetek?


Tudtok valami tanácsot adni?


2017. aug. 28. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A sírás a belső feszültség jele. Ami jól nyugtat: rendszeres sport, relaxálás, meditálás, jóga, kisállatok, olvasás, kreatív-alkotó hobbik. De ezeket rendszeresen kell csinálni, nem csak 1 hétig, mert hosszú távon fejtik ki jótékony hatásukat.
2017. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy durva, de engem lassan már egy éve a düh motivál. Érzem hogy nem jó, de egyedüli motivációm hogy dühös vagyok másokra, ezért le akarom őket nyomni az élet minden területén. Ha ezt elvesszük, és megpróbálok csak magammal törődni, kizárni a negatív dolgokat és nem reagálni rájuk akkor konkrétan nem érzek arra se motivációt hogy az ágyból kikeljek vagy egyek. Semmit.
2017. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!