Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha az emberne...

Mit lehet tenni, ha az embernek romokban van az önértékelése?

Figyelt kérdés
Sorozatosan megbuktam a vizsgáimon. A barátaim gyakorlatilag csak akkor keresnek, ha kell nekik valami. Ha én írok nekik, ignorálnak. Egyetlen rokonom él, aki egy rosszindulatú, megkeseredett ember, folyamatosan bántó megjegyzéseket tesz. Már egy ideje próbálom magam összerakni, de valahogy nem megy. Aki járt már hasonló helyzetben, tudna valamit javasolni?

2017. júl. 12. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Örömlányok tudnak segíteni rajtad, ha az önértékelésed romokban van + nem árt ha sportolsz valamit, férfiasat. Ott szerezz barátokat, közös érdeklődés miatt könnyebben ápolható.
2017. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves Bányay Panni, tán tapasztalatból írod ezeket?
2017. júl. 12. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csaj ajánlja neked, hogy prostizz... na ez érdekes. Én régen beszari voltam, aki rondának tartotta magát, 0 önbizalmam volt. Én elkezdtem kondizni ego boost céllal, de nem igazán növelt semmi egót, csak annyi, hogy függővé váltam. Nekem viszont enek ellenére vannak nagyon jó barátaim, az egyik állandóan hívogatott mondenféle programra mert segíteni akart nekem. Aztán egyszer elmentem egy hézibuliba, és ott egy csajnak nagyon bejöttem, és az volt nálam a fordulópont. Rájöttem, hogy igenis van olyann akinek tetszek, nem vagyok én szerencsétlen, azóta sokkal boldogabb vagyok (még jelenleg szingliként is) és van önvizalmam. Szóval végülis a prostizás tényleg segíthet, mert elhitetheri veled, hogy milyen jó vagy, plána, ha nen vagy valami rusnyaság, akkor még örülhet is, hogy nen a szokásos öregemberek mennek hozzá. De ha nagyon nem megy a barátkozás, ismekedj neten. Most nem kifejezetten csajozésra gondolok, hanen fiúkkal is összehaverkodni, akkkkel akár össze is barátkozhatsz. Szóval nem feladni, meghúzni azt a gatyamadzagot, és összeszedni magadat!
2017. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az önértékelés magától nem fog helyreállni. Ahhoz, hogy ezt elérd, tenni kell. Tenni, aztán konstatálni a sikert. Helyes, reális célokat kitűzni, aztán azokat a tűzön-vízen keresztül is megvalósítani.
2017. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a videós anyagaikat Szabó Péternek és Csarni Norbernek (csak facebook). Nagyon tudom ajánlani, nekem sokat segítettek. ☺
2017. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor padlón voltam ilyen téren, akkor éppen a diplomamunkámat írtam. Az egyik konzulensem javasolta Brian Tracy Maximális teljesítmény című könyvét. Kölcsön is adta.

Nem tudtam olvasgatni a záróvizsga és a diplomamunka mellett, de állandóan rágta a fülem, hogy hogy haladok vele, ezért végig toltam. Azóta is hálás vagyok neki. Sokat tanultam belőle. Azóta megvettem és a polcomon van. Olykor előveszem és fellapozom az éppen aktuális részét.

Szabó Péter egyik könyvét is most készülök beszerezni.

Azt vettem észre, hogy a tudatom sokszor hülyeségnek érzi azt, amiket írnak, azonban a tudatalattim nagyon is megjegyzi az olvasottakat. Felnyitja az ember szemét, hogy egyedül van és csak magára számíthat. Ha nem teszek én magam a sikeremért, az önbecsülésemért, akkor senki nem fog.

Módszerek, gyakorlatok is vannak ezekben a könyvekben.

2017. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!