Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van "elegem" a mai...

Csak nekem van "elegem" a mai tinik stílusából?

Figyelt kérdés

Bár én is tini vagyok , ( 15/L ) de néha úgy érzem , hogy én nagyon nem vagyok olyan mint ők,egyszerűen úgymond nem illek ebbe a világba. Ugyanis , már természetessé vált a cigi , pia, szex , többeknél már drog... rossz látni ahogy bánnak egymással , felnőttekkel is. Utcán ismeretlennek is képesek beszólni,sőt ne adj isten megverni..és ezek mellé társul nagyon szemtelen és undorító stílus ,a kétszínűség és a szánalmas viselkedés és aki nem olyan, mint ők , bántják ,megalázzák és kiközösítik.

Ők szabályosan szeretnek gyűlölni.

Miért? Miért van ez? Miért az lesz menő , aki pontosan ugyanilyen?



2017. aug. 29. 09:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva, hogy ezt a kérdést én is kiírhattam volna, kb 10 évvel ezelőtt. Én is kilógtam az osztályból, mert fontosabb volt a kórus, a tanárokkal való normális viszony, az értelmes időtöltés, mint a bulik. A cigit utálom, a szex-szel vártam. Nem tudok mindenkiről mindent, de amit így a távolból, Facebookon látok: ketten vagyunk házasok a közel 30-ból, a többi oda-vissza ugrál felszínes kapcsolatokba. A főiskolát/egyetemet kb 5-en végeztük el, és dolgozni is mi kezdtünk. Én azóta itthon vagyok, mert babát várok, de a lényeg akkor is az, hogy mi, a szolidabbak csináltuk jól.


Szóval bármilyen nehéz is, szerintem próbáld elengedni ezt az egészet, ne agyalj azon, hogy te lennél más, mert nem veled van a baj. Kitartás! :)

2017. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Naagyon nagyon köszönöm! ♥

Igyekezni fogok,hogy később se induljak el a rossz irányba!

2017. aug. 29. 09:31
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Ez amiket írtál nem csak a tinikre jellemző hanem életkortól független a mai keleti blokkban. Több ismerősöm szerint az az oka, hogy az emberek megszokták a szocializmusban azt hogy valaki (pl. az állam) gondolkodik helyettük, hogy megmondják mit tegyen és csak azt csinálhatta parancsra. Míg ma a demokráciánkban senki sem utasíthatja, hanem az emberek a szabadjára engedett agyuk szerint cselekszenek. És hát attól hogy két lábon jár valaki, nem biztos hogy embernek nevezhető. Ugyanis ember az, aki vezető vagy diktátor nélkül is normális marad. Míg a többinek a szabadjára engedett ösztönei azt sugallják neki hogy bántson másokat, legyen kártékony, törjön-zúzzon, firkáltassa össze tetkóval a saját bőrét mint régen a sittesek, vagy igyon és drogozzon, stb.

Jól teszed hogy normális maradsz. Előnyösebb például az elegáns Katalin hercegnőhöz hasonlóan élni és nem pedig úgy ahogy egyesek szerint menő a sok tetkó, meg egyéb természetellenes elcsúfítás.

2017. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Egyetértek mindenben.
2017. aug. 29. 09:58
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek veled, és kilógok az osztályból pont azért mert normális vagyok xD
2017. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
én is :D !! főleg hogy most jön a 9.
2017. aug. 29. 11:25
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Miért mindig a maiakat kell szidni?

Alkoholt kultúrától függően 8-14 éves koruktól kezdve fogyasztottak a gyerekek egész nagy mennyiségben ősidők óta.

A szex is volt ahol már jó hamar megkezdődött, keresztény közegekben 16-17 éves korukban házasodtak és kufircoltak a gyerekek, pogány területeken akár jóval hamarabb.

És szinte minden népcsoport élt kábítószerekkel, a vikingek gombáztak például, abból kaptak a kicsik is.

A kiközösítés pedig emberi dolog. Te nem így véled? Te azért nem csinálod, mert valószínűleg nem olyan pozícióban nőttél fel, hogy legyen rá alkalmad, vagy tévedek?

Szóval... Minden amit leírtál végigkísérte az embereket a fejlődésünk során, ilyenek vagyunk, a legutolsóak akik tehetnek róla, azok a mai emberek.

2017. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
3. Most a tetovalasoktol akko egy rossz ultraliberalis demokrata vagyok? Mert igen van tetovalasom 24 eves letemre , es nem keves igen lathato helyeken vannak, megis olyan dolgokhoz kotodnwk amikre barmikor visszaemlekezem ha jo ha rossz :D ettol en akkor most hatrannyal indulok? Elvegeztem az egyetemet a tetovalasaimmal sot buliztam is , nem ittam sokat, a szex sem ment igy, 4 eve van boldog parkapcsolatom, es amugy cigizek sajnalom. Kilogtam a sorbol, en nem “baratkoztam” a tobbiekkel, ( az osztalyunk 33 embert szamolt abbol 3 fiut) nos ennyi no tudjuk jol hogy nem fer el egymas mellett soha az eletben neha mar 2 is sok. En szepen beultem az iskolaba nem foglalkoztam egyikukkel sem a gimnazium alatt es ezt szo szerint vedd :) megis leerettsegiztem pedig 15 evesen lett az elso tetkok es 17 evesen kzdtem el dohanyozni. Sajnalom hogy nem elek Katalin hercegnos eletmodot es tele vagyok tetovalassal amit megspekelt a dohanyzas de elmondhatom hogy boldog eletem van , olyan munkaval amit mindig is szerettem volna :)
2017. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

7-es

kiközösítés és kiközösítés közt is nagy különbség van. Ugyanígy a többi felsorolt tulajdonsággal


8-as

Én sosem ítéltem el a tetovált embereket,sőt. És így van,nem akadályoz semmiben , ugyanúgy lehet az ember kedves,segítőkész,szorgalmas és okos , mint nélküle. Nagyon örülök,hogy ezt mind felvállaltad és megosztottad velünk ☺ És Örülök,hogy sikerült megvalósítanod álmaid munkahelyét!!♥

2017. aug. 29. 18:47
 10/22 anonim ***** válasza:
Bizony van különbség, a történelem során többször is megölték azokat, akik mások voltak, ahhoz képest most jó helyen vagyunk, nem? :)
2017. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!