Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Sosem fogom...

Miért van ez? Sosem fogom megérteni.

Figyelt kérdés
A 140 centis lányok törpéznek le, de eddig egy 170 centi felett levő lány sem mondta, hogy törpe. Én 175 centi magas vagyok és sehogyan se tudok rá jönni. Segítetek?

2017. aug. 29. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Törpézd vissza őket.

Nem tudom, fiú vagy-e vagy lány. De ha fiú vagy, akkor van egy sztorim.

Volt egy osztálytársam, aki szintén nem volt valami magas és egy lány osztálytársam mindig piszkálta ez miatt. És egyszer azt mondta a lánynak, hogy pont jó lenne ő neki, mert olyan pici még attól függetlenül is, hogy ő sem alacsony, hogy állva le tudná szopni. Utána egy szót sem mert szólni inkább.

2017. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és, csak a logikát nem értem ebben. A 178 centis lány egyszer nem mondta, hogy törpe, de a 142 centis a 187 centis fiúra is azt mondta :/
2017. aug. 29. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak viccelt? Hozzá képest magas vagy, és csak poénkodott.
2017. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert az összes fiút múltévnyitón letörpézte és nem nevettünk ezen. Van 163-187 centiméterig minden magasságú fiú az osztályban.
2017. aug. 29. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Le kell sz.rni akkor, ha így viselkedik.

Valószínűleg feltűnési mániája van vagy így akarja kompenzálni az ő törpeségét, hogy másokat bánt.

Majd ha egy barátja se lesz az osztályban, majd akkor elgondolkozik, miért.

2017. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!