Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem fogom megerteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogom megerteni hogy akinek van parkapcsolata az miert talalkozgat az exeivel. Akarmit irtok ez beteg dolog. Multat le kell zarni. Nem?

Figyelt kérdés
nekem 5 hosszu kapcsolatom volt..megsem tartom a kapcsot egyelsem..34f

2017. márc. 10. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hagyj békén másokat, hagy csinálják a maguk módján. Nem betegek hidd el :)
2017. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem igazad van, elég beteg dolog. Az én ismerőseim közt olyasmi ok van, hogy (főleg a lányokra jellemző), a kapcsolat alatt minden barátságot meglazítanak, leépítenek és a párjuk az egyetlen barátjuk is, így szakítás után sem tudnak kivel beszélni,csak az ex marad. Barátnőm is ilyen volt, 16 évesen jöttek össze, több mint 10 évig tartott, együtt nőttek fel, együtt mentek át mindenen, és csak egymás barátai voltak. Szakítás után nem tudtak mit kezdeni magukkal és összejártak beszélgetni, mert másokkal nem ment. A srác új nője vetett véget ennek.
2017. márc. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, nem mindenki haragban vált el.


A párom is írogat vele néha, de találkozni nem szoktak. Miért? Mert normálisan mentek szét, nem mint az állatok, de azóta mindkettejüknek van új kapcsolat, plusz 1000km-re élnek egymástól, de pár havonta egy "hogy vagytok?" üzenet meg pár válasz szerintem teljesen korrekt. :)


Nem féltékenykedek, felesleges, 1000km-re élünk, engem szeret, velem szeretkezik, velem sétál kézenfogva. Nem leszek kibukva a múltra, aki amúgy a része.

2017. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miert nem figyelsz?? en arrol beszelek amikor folyamatosan talalkozgatnak..
2017. márc. 10. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Tökre figyelek, azt írod, mindegy mit írunk -TE tudod a frankót!

csórikám....

2017. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
😂
2017. márc. 10. 22:38
 7/7 A kérdező kommentje:
tèged is exek kurrr ogatnak :)
2017. márc. 10. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!