Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek tudatosan szingli,...

Ismertek tudatosan szingli, sikeres, boldog embereket?

Figyelt kérdés
Olyanokat,akiknek megvan mindenük,boldogak és nem vágynak társra,maximum szexpartnerre.Sok hobbijuk van,ami kitölti az életüket.
2017. aug. 30. 00:21
1 2
 11/13 Bihar Valatonon ***** válasza:

Lehet mondjuk a mindenük megvan látszatát fenntartásra gondolt az egyes.....nem tudom konkrétosítani én se így jobban megnézve...


Ha csak azt látod Facen vagy egyéb helyen, hogy van valaki aki kapcsolatban van és csak a jó dolgait/dolgaikat rakják ki, az emberek nagy része vagy azt érzi, hogy vele valami nem jó, mert nincs meg az ami másnak igen, és jön az irigység és társai, vagy aki nagyobb körökben mozog a dolgok mögé kezd látni... nekem is van olyan ismerősöm, aki egyszerűen nem tudott mit kezdeni magával kapcsolat nélkül kapcsolatban meg mindennek aláfekszik....teljes megfelelési kényszeresedés, csak hogy ne legyen egyedül legyen nő, vagy férfi akár....én em mondom nem szeretnék kapcsolatot szóval teljesen nem fejeztem ki magam előző hozzászólásban, de nem úgy mint nagyon sokan, hogy akkor is erőlködnek meg benne vannak, hamár több a rossz, mint a jó. Legyen meg erőlködés nélkül az összhang, és az összetartozás persze kisebb negatívum mindenhol előfordul.

2017. aug. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én a csalódások után jobban érzem magam szingliként úgy vagyok vele, ha alakul alakul, de most tudatosan nem keresem.

Exek mellett sokkal rosszabb volt a lelki állapotom, mint most. Azóta boldog vagyok.

Mondjuk én eléggé rosszul választottam ez nagyban közre játszik a csalódásban.

A párkapcsolaton felül elég szép sikereim vannak, de ott se maxolok ki mindent.


Főállás mellett nincs sok hobbim, de azokat élvezem.

Játszani szoktam és hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozom, van egy nagyobb projekt amit meg fogok valósítani. Szeretek tanulni, fejlődni, ez rengeteg időt eltud vinni, de élvezem.


24F

2017. aug. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Dan Bilzerian
2017. aug. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!