Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire motiválat...

Miért vagyok ennyire motiválatlan? Depresszió?

Figyelt kérdés
29 éves lány vagyok. Egyszerűen az az igazság, hogy semmi nem hoz lázba az életben az utóbbi hónapokban. Nincs kedvem reggel kimászni az ágyból, nincs kedvem semmihez, csak itthon akarok lenni, elzárva a világ elől, hogy ne lásson senki, ne kelljen mennem sehová. Nincs kedvem tanulni, dolgozni, nincs semmi hobbim, és bár ennek ellenére van, ami érdekel, egyszerűen nem kezdek bele semmibe, csak egész nap ténfergek a lakásban. Semmit nem csinálok. A legutóbbi félévben 11 tárgyból 9ből megbuktam az egyetemen. Nem tanultam. Nem volt erőm hozzá. Fáradt vagyok, lehangolt, szinte minden nap feszült. Mi történik velem? Mit tehetnék ez ellen? Volt már valaki hasonló helyzetben? Nem tudom mikor és mitől alakult ki ez az egész. Nem akarok így élni, de az az igazság, hogy egyedül nem tudok tenni ellene. Egyszerűen minden életkedvem elhagyott valahol. Vannak problémák a családban, vagyis van egy félelmem, hogy elveszítek egy szerettem, mert nagyon beteg. Lehet ez az oka annak, hogy így megváltoztam? Segítségre lenne szükségem. Azon is gondolkoztam, hogy pszichológushoz fordulok, de nem merek
2017. aug. 31. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, szinte ugyanez...
2017. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert megtehetitek azt, higy egesz nap 0-24-ben lofráljatok.... menj el jó messzire, ahol ezt nem teheted meg, mert ha lofrálsz egesz nap, akkor éhen dögleaz....
2017. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van. Nekem nincsenek céljaim, jövőképem, emiatt motivációm sincs hogy bármit is csináljak. Gondolom nálad is ez a gond a családi problémák mellett. Szerintem mindenképp keress fel egy pszichológushoz, ha úgy érzed hogy segítség kell.
2017. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam. Mikor már életképtelenné tett meglátogattam a pszichiátert. Aurorixből napi 2szemet szedek. Jobb a helyzet. A bogyótól mindig kívánom a szexet. Ennek a párom örül jobban.
2017. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!