Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van rajtam kívül olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan, akinek a motiválatlan, lusta csajok jönnek be és kifejezetten irtózik az életvidám, motivált és sikeres lányoktól?

Figyelt kérdés

Biztos azért van ez, mert én is lúzer vagyok és semmi sem sikerül amibe belekezdek. De amikor karrierista lányokat látok, akik okosak, szépek, jól tanulnak, az egyetem mellett modellkednek, jótékonykodnak és sportolnak, az engem egyfajta félelemmel tölt el. Mintha nem is e világiak lennének. Honnan a fenéből van ilyen sok életerejük az ilyen csajoknak???

Bár hozzám nem is illenének, mert én alapvetően egy nagyon gyenge testalkatú srác vagyok. De akkor hol találhatnék magamhoz hasonló, motiválatlan, mélabús lányokat? Szinte sehol nem látok ilyeneket. Mi ennek az oka?



2017. febr. 23. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez kamu,vagy valami vicc?😁 Hihi.


Vannak hidd el!Majd találkozol egyel es rájössz h inkabb a másik tipus kell.


Lehet csak féltékeny vagy az okos,szépek,egyetemistákra,nem?

2017. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen sikeres lányoknak egészséges a lelkük vagy nincs nekik. Ez kizárja a lelki betegségeket, amik lehúznának.
2017. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1: Miért lenne kamu? Egy tőlem jóval céltudatosabb, MSc-s csinos jogász csaj iránt - a szexuális vonzalmat leszámítva - miért éreznék bármit is, ha tudom, hogy nem az én szintem és sosem illenénk össze. Jó oké, természetesen fel áll rá a farkam, de felesleges hitegetnem magamat az ilyen csajokkal. Egy átlag kisember is elismeri, hogy egy Bugatti Veyron egy elképesztő autó, ettől függetlenül egy-két kellemes gondolatot leszámítva nem agyal rajta, hogy miként kéne megvenni és inkább "szívesebben" visszaül a saját kocsidba. Na az én esetemben is pont ugyanez a helyzet.
2017. febr. 23. 13:43
 4/17 A kérdező kommentje:
*visszaül a saját kocsijába.
2017. febr. 23. 13:45
 5/17 anonim ***** válasza:
#3 Ez az atlag luzerekre jellemzo. Annyira nem nehez eltervezni valamit, kitalani hogyan erd el aztan aszerint cselekedni.
2017. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből, hanem jó szándékkal kérdezem: miért nem javítasz inkább az önbizalmadon, és számolsz le a kisebbségi komplexusoddal? És akkor lehetne egészséges kapcsolatod egy egészséges lelkű lánnyal. Lehet, hogy ez nem a könnyebb út, viszont a saját érdekedben megéri.
2017. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az ilyen egyszerű, otthonülősebb, lusti csajok jönnek be, mert nekem is hasonló a személyiségem, és jobban hozzám illenének, mint a pörgősebb lányok.
2017. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Úristen.... bele se merek gondolni mi lesz 10 év múlva ezen a bolygón ha így haladunk tovább...
2017. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Azzal ügye tisztában vagy Kedves kérdező hogy az ilyen kijelentésekkel alaposan minősíted is magad,leginkabb nem pozitív irányba?
2017. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8


Túl sok jóra ne számíts...

2017. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!