Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viseljek el egy ilyen...

Hogyan viseljek el egy ilyen nőt? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Elkezdtem dolgozni egy helyen, konyhai kisegítő vagyok. Egy nővel kell legtöbbet együtt dolgoznom, akit máshonnan is ismerek. Vagyis eddik tudtuk egymásról hogy létezünk, de személyesen nem ismertük egymást. Ma volt a 3. munkanapom, és minden egyes nap romlik a "kapcsolatunk", egyszerűen nem jövünk ki. Ha kérdezek tőle (mert nem tudok valamit) az a baj, ha nem kérdezem meg, az a baj. Minden féle képpen lekiabál meg flegmázik velem, úgy kezel mintha kis iskolás lennék. Ha én meg bevágok valami képet, mert már annyira elviselhetetlen, akkor azt mondja hogy ne fintorogjak. Ma is kiküldött valamiért,ami nehéz és 2 kézzel kell bevinni, közben csukott ajtókon átmenni. Lássa hogy szenvedek, ott ment el mellettem és eszébe nem jut kinyitni az ajtót. A főnök nyitotta ki, aki annyit mondott hogy "miért nem szóltál hogy nyissam ki)... A többi ott dolgozó emberrel olyan jól kijövök, még a főnök is kedves, legalábbis eddig.

Nem momdhatok fel, szükségem van a pénzre, egyedül az vígasztal, hogy csak 1 hónapig kell itt dolgoznom, utánna kezdem az egyetemet. Mit tegyek, hogyan viszonyuljak ehhez a nőhöz?


21/L



2017. szept. 1. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő egy bunkó, ne foglalkozz vele.

Ha egy idő után se változik a helyzet kérdezd meg tőle mi baja van. Ha akkor se változik nyugodtan szólj a főnöködnek.

Múltkor a rossmannban tanítottak be egy pénztáros kiscsajt. Kérdezett vmit a másiktól. Hát az olyan modortalanul válaszolt neki... szegény kiscsajt jól megalázta. Gondolom nem ez volt az első. Nyugi.... nem csak veled ilyenek.

Kitartást!

2017. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :))
2017. szept. 4. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!