Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csúfolnak az emberek...

Miért csúfolnak az emberek folyamatosan?

Figyelt kérdés
Most vagyok kilencedikes és már most véleményeznek rólam csak azért mert nem vagyok olyan vékony ahogy azt az osztály elvárná.Én tényleg nem értem hogy miért kell ilyennek lenniük.Nem is ismernek.Tök kedves vagyok mindenkivel és úgy öltözök ahogy ma az emberek..feliratos pulcsik,szakadt gatya meg ilyenek..a fogyást pedig csinálom mert van személyi edzőm és itthon is edzek.Nem értem hogy az ember ettől függetlenül miért nem ér annyit mintha sovány lenne.
2017. szept. 1. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért csúfolnak legfőképp mert buták.

"Nem értem hogy az ember ettől függetlenül miért nem ér annyit mintha sovány lenne."

Ugyanúgy ér annyit, csak az ő szemükben nincs ez így.


"Én tényleg nem értem hogy miért kell ilyennek lenniük"

Mert lelki betegek, és ez a "lelki betegség" azzal jár hogy másokat hibáztatnak.

Tudod, ők mindennap attól rettegnek hogy ki fogja őket kicsúfolni, jól öltözködnek -e, illeszkednek -e az emberek elvárásaiba. Aki pedig nem illeszkedik bele ebbe kicsúfolják, ami által jobban érzik magukat, és legalább nem ő rajtuk van az emberek figyelme, saját magukat mentik egymás támadása elől.


Ne törődj velük. Sajnálom hogy bántanak, és nem tudják értékelni a személyiséged, és csak felszínes gyökerek.

2017. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem a magasságom miatt csúfoltak.
2017. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket :)

De tényleg annyira fel tud ez idegesíteni.1 napja ismernek és kiállítanak céltáblának.Tudom hogy nem elsz ezzel semmi sem lerendezve.Mire lefogyok az pedig hónapok kérdése.Azt hittem itt érettebbek már és hozzászoktak az emberek hibáihoz,de úgy látszik nem.Általánosban is végig piszkáltak..nem tudom hogy mitévő legyek..

2017. szept. 1. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!