Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok tenni ez ellen?

Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok. Mostanaban ha az utcan megyek (altlaban cigany) ferfiak utanam futyulnek meg beszologatnak. Nem oltozok kirivoan,atlagos kinezetem van es jo alakom a sok sportolas miatt. Ez engem nagyon kellemetlenul erint,mert utana ram neznek ugy mintha k**va lennek,pedig nem is csinaltam semmit. Mit lehetne ez ellen tenni?

2017. szept. 2. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs mit tenni, meg kell hízni, ha meg szép hosszú a hajad, vágasd le fél centisre.


öcsémnek van egy régi óvodástársa, azt láttam valamelyik nap, na az után soha nem fütyülne senki :D

2017. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont azert csinálják hogy ne álljo oda. Ők minden közterületre azt hiszik az övék.

Járdán őket kell kikerülni, egy padra nem tudsz leülni mert ellepnek

2017. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Nem feltetlenul csak padon vagy utcan, hanem amikor mondjuk egy hazat csinalnak akk meg ha atmegyek az utcs masik oldalara meg akkor is kepesek odajiabalni

2017. szept. 2. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Ne nézz arra. Azért a tiszteletet add meg nekik. Ha oda mennek add a tudtukra, hogy nem érdekelnek téged. Ha nem hagynak hívj segítséget. Ha gyakran ugyan az a személy, próbáld tisztázni a szitut egy vagy több barátod jelenlétében, tapintatosan. Ha nem segít szólni kell szülőknek, hatóságnak.
2017. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!