Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milliomos vagy? Ha valóban az...

Milliomos vagy? Ha valóban az vagy, akkor válaszold meg őszintén ezt a kérdést: Milyen változást kellene eredményeznie az életedben annak a dolognak, amiért hajlandó volnál kifizetni akár 10 Millió forintot is?

Figyelt kérdés

#gazdag #millió #pénz #gazdagság #üzlet #tőzsde #milliomos #milliomos vagy #milliomos vagyok
2012. júl. 25. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ilyen válaszoló ugy se lesz


de aki tényleg milliomos annak megvan mindene nincs szüksége változtatásra főleg nem 10 millióért

2012. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon jo a kerdes!

Nagyon pozitiv minösegi valtozast, ami nemcsak az en eletemre, a csaladom eletere is kiterjedjen. Vagy meg jobb, ha meg több ember eleteben eredmenyez pozitiv valtozast.

Nekem elsöre szemleletvaltozas ugrott be. A tudatlansag leküzdese, nemzetek közötti nezetelteresek megoldasa, környezetvedelmi megoldasok, egeszseget javito megoldasok, es olyan gyermekneveles, aminek egy jobb generacio, jobb vilag lesz az eredmenye.

2012. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Bocs, de tévedsz a milliomosokkal kapcsolatban. 1. azzal, hogy pénzed van, még nincs meg mindened 2. a pénz nem mindenre megoldás 3. van ami nem megvásárolható, pedig jó volna ha az lenne 4. lehet, hogy szeretné megváltoztatni, de nem hogy 10, hanem sokkal több millióból sem sikerült 5. nem biztos, hogy milliomosok nem fogják megválaszolni a kérdést


Ja, és még valami? Te honnan tudod azt, amit írtál? Milliomos vagy? Nem hinném. Ha egy milliomos fog a kérdésre válaszolni, azt Te is fel fogod ismerni, mert nagyon értelmes válasz lesz. Hidd el!

2012. júl. 25. 22:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Látod, kedves első hozzászóló? Íme itt az első! Ugye, hogy felismerhető? Köszönöm! És köszönd meg Te is, mert máris tanultál valamit.
2012. júl. 25. 22:40
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezek eredmenyekeppen, az EN eletemben (mert ez volt a kerdes ugye) egy mely elegedettseg erzes lenne a valtozas.

Ha sikerül tömegek eletet javitanom, ill a fenti szempontokbol, akkor melyebben erzem az eletem ertelmet. Egy belsö harmonia, a dolgok lathatatlan rendjeben valo hitem erösödne.

2.

2012. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes választ! Ismét tanultunk!
2012. júl. 25. 22:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm a sok-sok dicseretet! En is csak tanulok egesz eletemben. :)
2012. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A jol feltett kerdesek kiemelkedöen fontosak, hadd gratulaljak en is! :)
2012. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha lenne 10 millám jelentkeznék az orvosira még egy kört. Mivel nincs, ezért maradok, ahol most vagyok, és "kicsiben" segítek. :) DE köszi a kérdést! :) Jó volt álmodozni!
2012. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én csak annyit mondok, hogy a lehetőségek tárháza végtelen. Az élettől nem jót vagy rosszat kapsz, hanem lehetőségeket. Ugye, aki nem játszik, az nem is nyer.
2012. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!