Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ismertek személyesen...

Ti ismertek személyesen gyilkos embereket?

Figyelt kérdés
Én most eggyel összekerültem a munkámban aki ráadásul többszörös gyilkos késsel leszúrt két embert, 32 évet ült. de nem tűnik olyan elvetemültnek szeret mókázni hülyéskedni. szerintetek kellene félnem tőle? ti hogy viszonyulnátok egy ilyen alakhhozot?
2017. szept. 3. 20:34
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nekem volt csajom apja egyfajta maffiózó,verőember volt,ő mesélte hogy egyszer ölt embert,a legérdekesebb hogy a hapiból nem néznéd ki hogy ilyen,az átlag életében mindenkivel nagyon rendes,humoros és sok téren én úgy láttam hogy jó szívű is.
2017. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hangulatgyilkost elég sokat, "rendes" gyilkost viszont vagy nem, vagy jól titkolják...
2017. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
sakktáblásból se nézte ki senki se hogy közel 60 embert ölt meg :D ezek ilyenek :D
2017. szept. 3. 22:22
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokan bírálják Amerikát teljes joggal, de egyvalamit jól csinálnak: ott az elítélt gyilkosok nem szabadulnak, hanem tényleges életfogytot kapnak vagy kivégzik őket. Aki szándékosan kioltotta más életét soha, de soha nem szabadna kiengedni, itt Magyarországon meg sok esetben szánalmasan enyhe ítéleteket osztanak ki a gyilkosoknak. Egy fehérgalléros, gazdasági bűcselekményért már többet lehet kapni, mint egy gyilkosságért. Egy kalap sz@rt nem ér a magyar BTK sajnos.
2017. szept. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az egyik példa a gyalázatos magyar büntetőjogra:


[link]

2017. szept. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Off: ki az a sakktablas?

On: a parom ket afgan misszioba volt, a talibok rajuk tamadtak es hat... Nem felek tole, az haboru volt es ha nem ol, akkor o hal meg, kituntetest is kapott, megis egy gyenge pillanataba azt mondta, nem tiszta a lelkiismerete.

2017. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
egy orosz sorozatgyilkos, Alexander Picskuskin
2017. szept. 6. 01:57
 18/18 anonim ***** válasza:

Kettőt is. Az egyik ült, a másik jelenleg ül. Az egyik egy helyi fószer, a barátnőjét szúrta agyon, melóztam vele 1-2 alkalommal. Ha nem tudná az ember mit tett, nem is gondolná. Ma már párja és gyermeke van.


A másik tag akit ismertem meg 2 és fél éve szúrta agyon a barátnőjét. Elég sok hír megjelent róla. Fiatal srác volt.

2017. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!