Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik ismerősöm kavarta a...

Egyik ismerősöm kavarta a sz@rt a hátam mögött, azóta nem néz a szemembe és kerül engem. Miért?

Figyelt kérdés

Kezdetben jóban voltunk, aztán eltávolodott tőlem. Később, mint kiderült, kavarta a hátam mögött. Amikor megakartam beszélni vele, akkor azt mondta, hogy fáradt ehhez. Később elküldtem az anyjába, és megmondtam neki, hogy szálljon le az életemről és rólam is.

Azóta nem köszön, nem néz a szemembe és kerül.



2017. szept. 5. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezk szerint bűntudata van.
2017. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Némi paradoxont érzek. Elküldted az anyjába, és megkérted, hogy szálljon le rólad és az életedről is. Ezt ő megtette. Akkor mi a probléma?
2017. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva szembenézni önmagával, nem mer kiállni önmagáért és valószinű ez még szégyenérzettel is párosul,hogy átláttad őt.Ha gerinces ember lenne akkor felvállalná a tetteid és ő maga akarná tisztázni a dolgot.De mivel kavarta a trutymót itt nem egy véletlenszerű dologról van szó,henem ez már szándékosságot feltételez.Bizonyára ilyen az alaptermészete és ez nem fog megváltozni.Te pedig be belátást nyertél,lelepleződött előtted,azért kerül mert az került napvilágra amit ő a sötétben igyekszik rejtegetni.Az ilyen ember unorodik a tisztázástól,mert neki sötétségre van szüksége a munkálkodáshoz.Jól tetted,hogy beolvastál neki,legalább kapott egy szembesitést önmagával.
2017. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Hát momentán mert "elküldted az anyjába, és megmondtad neki, hogy szálljon le az életedről és rólad is."

Komolyan nem értem, hogy most mi a fenét csodálkozol ezen. :D

2017. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva féreg, azért.
2017. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok éremnek 2 oldala van...
2017. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!