Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én nagyon utálok furdeni a...

Én nagyon utálok furdeni a furdes az egyik legidegesitobb dolog az ember életében szerintem mit tegyek hogy ne utáljam ennyire?

Figyelt kérdés
lusta is vagyok hozzá kedvem sincs, a masodik legidegesitobb dolog a borotvalkozas bar most azon tul vagyok az gyorsan megvan az elektromos borotvámnak koszonhetöen, de ez a furdes még faraszto is sztem.

2017. szept. 6. 18:31
1 2
 11/11 anonim válasza:
34%

Hát én is iszonyatosan utálok fürdeni, általában 3 naponta nagy muszájból megteszem, de van hogy egy héten csak 1x veszem rá magam, ha már szagom van..

Speciel nekem a vízzel van problémám, csobbani sem szeretek, tengerbe vagy óceánba pedig elképzelni sem tudom hogy bevetődjek. Egyébként a hajóktól is irtózom, kiráz a hideg tőlük.. Lehet előző életemben hajótörést szenvedtem, ki tudja XD

2020. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!