Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy olvastatok...

Volt már, hogy olvastatok ezen az oldalon egy kérdést és kiderült, valószínűleg ismeritek egymást a kérdezővel és rólatok írt?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit? :D Szóltatok neki, vagy hogy reagáltatok?
2017. szept. 6. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ilyen nem volt.

Csak olyan volt hogy kiderült ismerősömről hogy ő is szokott gyakorizni. Azért valljuk be hogy annak amit te írsz annak igencsak kicsi az esélye.

2017. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Itt az oldalon volt pár hónapja, hogy X csaj kérdező ócsárolt Y csajt, amiért összejött X exével. X olyanokat írt, hogy milyen ronda a másik lány, meg képet is töltött fel róla.

Aztán Y csaj valahogyan rátalált a kérdésre és kommentelt is.

Ha valakinek megvan a kérdés légyszi linkelje :DDD

2017. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nekem, igen.

Anyám a mai napig ellenőrizgeti a telefonomat. Akkor a régi Nokia telefonomat nem lehetett lekódolni, a tesóm belemászott és pont ott volt megnyitva. (arról írtam benne, hogy mit művelnek velem oktalanul)

Utána anyámmal megkeresték a gépen. Kinyomtatták. Reggel, mint az őrült keltett apám, agyonvert szinte, már anyám szólt rá, hogy idegösszeomlást kapok, ha így folytatják. A telefonpmat is összetörte akkor. A kérdéseket azóta gondosan őrizgetik valahol eldugva (pedig már 4 éve volt, inkább nekik szégyen, mert arról írok benne, hogy gyógyszert kevert az italomba és megvert).

A mai napig figyelteti a tesómmal az oldalt és bármi tök általános kérdésre ráfogja, hogy én voltam.

Múltkor meg is vertek, más miatt (rossz jegy) , akkor is felhánytorgatta, hogy "kiraktam őket az internetre".

2017. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Hát egy-két kérdésnél/válasznál néha (főleg barátság kategóriában) éreztem, hogy még a szóhasználat, stb. is egyezik...na meg sztori, jellemzők. Nem írtam rá. :)
2017. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyannal találkoztam, hogy a kérdező az én bőrömbe bújt bele, majd úgy tette fel a kérdést az adott helyzettel kapcsolatban. Viszont ráismertem, hogy igazából rólam írt.
2017. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3as én már rég kinyírtam volna őket.. ja mi?
2017. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
3as valószínűleg ezért is kapni fog keményen.
2017. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Azért ezt csak nem találják meg...
2017. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Keresztes Bence ***** válasza:
Figyi 3-as írsz nekem mikor legközelebb balhé van, én összeszedem a squadot és megyünk szétcsapni mindent
2017. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!