Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valakinek gyereke van,...

Amikor valakinek gyereke van, miért kell ezt hangsúlyozni?

Figyelt kérdés

Pl, amikor facebook on a munkahelynek ezt adja meg "Anya vagyok és büszke rá". miért kell kihangsúlyozni, mert amúgy nem lenne büszke? vagy ciki, ha valaki anya és van gyermeke? Folyamatosan bizonygatják, hogy jaa én szeretem, meg büszke vagyok, nézd csak, csinálok napi 60 képet.


Szerintem ha valaki büszke, azt nem kell másoknak bizonygatni. Mert azt Ő és a környezete tudja.


2017. szept. 7. 13:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak figyelemre vágynak mert ez az egyetlen pozitív dolog az életükben. Szerencsére az ilyen ismerőseim többségét már töröltem. Na meg azokat is aki Kasza Tibit oszt meg.
2017. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
ja a kasza tibiseket én elrejtem. még ha saját poénok lennének, az jó lenne, de másoktól szedett képekkel felhajtani egy kis felforgást...nyeh
2017. szept. 7. 15:53
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is rühellem a "fészbukmaikat" két ilyen ismim van sajnos közeliek így nem törlöm őket, a nap felét a gyerek fotók posztolgatásával töltik, a helyett hogy megtanítanák beszélni, bilizni a majdnem3éves gyereküket. De a fészen minta példányok. Ez a lényeg:/
2017. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Azok írnak ilyet, akik a szakmunkásképzőben is bukdácsoltak, és 3 évente menetrendszerűen jön az újabb gyerek, és a férjük tartotta el őket világ életükben. Nagy kedvencem még a "szüljünk minél több gyereket minél több apától még jó fiatalon a szüleink nyakára" csak hogy esély se legyen a normális életre, ugye?

"Büszke vagyok rá" -ahhha! Évmilliók alatt nők milliárdjai szültek már gyereket, mi újat tudna még mutatni?

Az a gyerek, akire Ő olyannyira büszke, az az Ő vére, az Ő genetikája, tehát mindenki másnak az a gyerek teljesen érdektelen. Magyarán szólva le van sz@rva! Majd legyen rá büszke ha tudós lesz, vagy élsportoló, vagy valami nagy valami. Négy fal között lehet rá büszke, ha szépnek látja, szépen büfizik, vagy akármi.... De hogy Ő egyszerűen csak arra büszke hogy anya, az nagyon proliság.

És a legtöbbjük az anyasággal kapcsolatos fáradozásaikat úgy adják elő, mintha valami iszonyatosan fontos és hasznos dolgot tettek volna az emberiségért. A négy fal között biztos, de ez mást miért érdekeljen? Másnak azzal nem tett szívességet, hogy szült.

2017. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, a Facebookra mindenki olyan postokat, képeket rak ki, amik a saját életét tükrözik, azt hogy mi történik vele a hétköznapokban. Na onnantól kezdve, hogy valaki szül egy gyereket, a nap 24 órájában gyerekcsősszé degradálódik és a saját egyénisége mint olyan elvész. Onnantól kezdve csak a gyerek marad, az a lényeg, hogy vele mi van: tud-e már járni, tud-e már beszélni, mennyit eszik, mennyit iszik, mennyit sz**rik, mikor beteg, mikor nem, és így tovább... Ez egészen addig folytatódik, amíg a gyerek fel nem nő. Másról nem is tudna írni a szerencsétlen szülő, ha egyszer a gyereknevelésen kívül semmi más érdemleges dolog nem történik vele...
2017. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Tenyleg a mai masik divat a hatalmas onsajnalat es folyamatos aldozatszerep. Persze a neveles sokaknak, tisztelet a kivetelnek abbol all hogy zsarolja, fenyegeti vagy kiabal a gyerekkel.sokszor nezem az utcan vagy boltban, miket muvelnek a szulok sokszor. Aztan abbol lesznek a szorongo, pszichopata felnottek.



Na meg, amikor a babakocsit tolja de a csajnak kotelezo a gyerek mellett dohanyozni. Ezekre nem lennek buszke

2017. szept. 7. 17:50
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem értek vele egyet én sem: bezzeg ha átmegy kamaszba, esetleg mindenféle balhéba keveredik, akkor már nincs örömposztolás:).

Igen, valóban ezt a saját kis berkén belül kellene hangoztatni, örvendenie neki.


Miért csinálják? Trendi; azt gondolják, hogy így példát kell mutatni másoknak; ettől csak a jó oldalát látják a másiknak, stb.

2017. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nyilván ezek azok a büszke anyák akiknek a büszke férjeik zsigulit meg Suzuki swift-et sufnituningolnak, ami mindig egy sport kipufogóval kezdődik és egy mélynyomóval fejeződik be. Meg tele van ragasztva hülye matricákkal mint pl: "a másik kocsim egy Ferrari".
2017. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Talán jobb ha nem vagy büszke és 30 éves korára van róla 20 kép? Pfffff.....
2017. szept. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ne a fészbúkolóknak büszkélkedjél napi x mennyiségű képpel, utolsó. Tojnak a gyerekedre, hidd el. Fényképezd magadnak.
2017. szept. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!