Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valakinek gyereke van,...

Amikor valakinek gyereke van, miért kell ezt hangsúlyozni?

Figyelt kérdés

Pl, amikor facebook on a munkahelynek ezt adja meg "Anya vagyok és büszke rá". miért kell kihangsúlyozni, mert amúgy nem lenne büszke? vagy ciki, ha valaki anya és van gyermeke? Folyamatosan bizonygatják, hogy jaa én szeretem, meg büszke vagyok, nézd csak, csinálok napi 60 képet.


Szerintem ha valaki büszke, azt nem kell másoknak bizonygatni. Mert azt Ő és a környezete tudja.


2017. szept. 7. 13:36
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

de nem a face en kell büszkélkedni a pucérseggű képekkel, meg a szétkent lakással.


A gyereknek kell mondani, hogy büszke vagy rá, bármi is lesz belőle és úgy nevelni, hogy ne mások reakciójától függjön, hanem a saját önbecsülését nézze. ez a büszkeség.

2017. szept. 18. 12:05
 22/23 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg annyi negativitast kapott ezmiatt hogy betelt a pohar nala es mar elore kiirja hogy igenis buszke ra es mindnki bekphatja... de lehet tevedek. Lehet kiegyensulyozott es teljes eletet el mindenfele attrocitas nelkul es ennek ellenere hangsulyozza (nem hiszem). Szoval szerintem ez mar az amolyan dacosan kiirom tipusu reakcio aminek a pontos elozmenyet valoszinuleg nem tudod.
2017. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Egyebkent ne nezzetek le a masikat mert mas. Mindenki boldogsagra szeretetre vagyik. Csak esetleg butuska a nő mas hatasok ertek es neki ez megfelel. En tuti nem irnam ki nem vagyok ez a tipus. De senkit nem nezek le csak mert igy vagy igy viselkedik. Tisztaban vagyok azzal a tennyel hogy mindenki ugy viselkedik es olyanna lesz amilyen hatasok ertek az eletben, ahonnan jott hatott ra, stb. Ergo alapvetoen senki nem tehet rola amilyen. De ha szeretettel segitjuk egymas hibait javitani na akkor lenne jobb a vilag. A te reakciod nem javit semmit. Csak egy vagy a sok kozul akik nem ertim a vilagot, ezert vagdalkoznak kedvuktol fuggoen. Pedig bromi felesleges... ha gyakorta fordul elo veled hogy nem ertesz meg mas embereket kicsit gyakorold az empatiat, es ertsd meg nem mindenki onnan jott ahonnan te, nem azt a nevelest kapta stb.
2017. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!