Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj sokaknak, ha fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj sokaknak, ha fekete férfival látnak egy fehér nőt? Fordítva viszont semmi gond?

Figyelt kérdés

Az én arcomon is az európai gének dominálnak, és alakulgatott valami egy ghánai származású, de Európában nevelkedett sráccal. Mikor randiztunk, rengeteg szúrós pillantást kaptunk a metrón, vagy az étteremben nem gondolták volna, hogy velem van.

Nem szakadt, gengszternek kinéző alakról van szó, egy kezdő, tehetséges, intelligens divatfotósról van szó.

Beszélgettem erről barátaimmal is, és a hetero fiúk, akikkel beszéltem, és randizgattak fekete lányokkal, sosem kaptak ilyen nézéseket, esetlegesen kommentárokat.


19L



2016. nov. 21. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%

Neked miért baj, hogy másoknak baj? Úgy tudom, hogy a magyar jogrend szerint mind négerrel járni, mint másokra "szúrósan" nézni megengedett.


Vagy talán meg kell indokolniuk neked, hogy miért gyakorolják az alapvető jogaikat?

2016. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Mert rasszistak az emberek, es sokak fejeben az van, hogy, akinek nem Europabol jottek az osei, az nem is lehet ember. Ha meg sotet a bore is, akkor meg plane... ennyi eszuk van.
2016. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 icu75 ***** válasza:
44%

Nem biztos hogy ez jó válasz,de : a nő azért van együtt a férfival mert komoly kapcsolatban gondolkodik,(sokaknak visszatetszést kelt egy ilyen vegyes család) és azt gondolják ha a férfi jár egzotikus országbeli hölggyel,csak szexre kell.

Amúgy több rasszista embert kérdeztem dolgokról,de nagy többsége dugna nem "fehér" nőt,érdekes hogy minden undorító,de az nem?!

2016. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
Az, amit a második ír, továbbá azt hiszik, hogy a legtöbb lánynak a fekete férfival szexelés egy amolyan perverziója, ezért a feketék könnyen megkaphatnak bármilyen nőt, és az csak röpke szexkapcsolat lesz. Röviden: a magyar emberek buták.
2016. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

Ez érdekes, negyedik. Először rasszistának hívod ezeket az embereket, akikről a kérdés szól; másodszor pedig kijelented 9,5 millió emberről, hogy buták.

Érzed az iróniát?

2016. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%

Feka csávó - fehér nő rengeteg van, de fordítva 1-2 ha akad.


Amúgy álságos a női hozzáállás. Pofáznak arról, hogy "egzotikusságról", de tudjuk mit is értenek ezalatt. Nagydumás hazudozás, lópéló meg ilyenek.

2016. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

#5


Ha fehéreket szidod az "nem ér". Tudom, hogy annak is rasszizmusnak kellene lennie, de a liberó média szereti úgy kezelni, hogy az nem ér, mert az "jogos" és "ez a minimum" a gyarmati idők miatt, amihez nekünk magyaroknak semmi közünk nem volt de hát a fehér férfi mindenhol ugyanolyan rossz és most, hogy Trump a boss az amcsiknál a "női jelölt" (kb. ennyit tudott H.C. felmutatni, a nő kártyát) helyett...

2016. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Mert fehérként nem voltunk, vagyunk elmyomva.
2016. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 icu75 ***** válasza:
53%

Felhívom a figyelmet a kérdező kérdésére:

-fekete férfi+fehér nő=szúrós tekintetek

-fehér férfi+fekete nő=nincs inzultus

MIÉRT?

2016. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

#8


Akkor mi magyarok is nyugodtan fikázatjuk és pocskondiázhatjuk a törököket a 150 év elnyomás miatt :D

2016. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!