Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is úgy gondoljátok, hogy...

Ti is úgy gondoljátok, hogy ha van az embernek önbizalma, az összes problémáját megoldhatja?

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindet nem, de az ismerkedési gondok nagy részét meg tudja oldani vele.
2017. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van önbizalmam folyton próbálok ismerkedni, mégsem megy. Csoda vagyok akkor?:D
2017. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Önmagában nem sokat ér a nagy önbizalom. Ha nincs mögötte tartalom, akkor csak üres nagyképűség. Pl. ha én elmegyek szörnyű hanggal a tévébe énekelni, óriási önbizalommal, akkor az égvilágon semmit sem fogok elérni, csak kiröhögnek.
2017. szept. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak nehogy felületes önbizalomra gondoljon valaki, én azt higgye, hogy erõltetetten kihúzza magát vagy felemeli a hangját s "minden megoldódik".

Az önbizalom egy összetett tulajdonság, vannak olyan emberek, akik felületesen próbálnak 'azzá' válni, ehhez egy jellem kell. Gyakorolt és tapasztalt kell legyél valamiben ahhoz, hogy önbizalmat érezz.

Kb. olyan kérdés ez mintha azt mondanám "ha van az embernek intelligenciája, akkor az összes problémát megoldhatja" - nyílván igen, de ezt nem olyan könnyū 'megszerezni', ahogyan az önbizalmat sem.

2017. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!