Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Meggyógyulhat" valaki úgy,...

"Meggyógyulhat" valaki úgy, ha folyamatosan a gyógyulás ellen tesz?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék öngyilkos lenni és már csak idő kérdése, hogy mi lesz az az apróság, ami majd megadja a végső ürügyet rá.

Igazából a problémám az, hogy tudom, hogy nem vagyok normális, de ennek ellenére mégsem teszek azért, hogy jobban legyek, sőt, éppen az ellenkezőjét csinálom. Az egyetlen "pozitív" dolog az, hogy segítségkérő kérdéseket írogatok ki ide, de ez is nonszensz, mert amint valaki segíteni akar én elhajtom, mert egyszerűen élvezem lerázni a segíteni vágyó/érdeklődő embereket és ezzel még mélyebbre süllyedni.


Ösztönösen/tudat alatt próbálnék életben maradni, ezért bár tenni nem fogok/akarok érte, mégis megnyugtatna a tudat, hogy lehetne egészséges életem, ha akarnám.


2017. szept. 10. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

A környezetében élő többi ember lelkiállapotától is lehetnek az egyénnek negatív gondolatai. Mert nem csak az ásítás ragályos, hanem a többi érzés is. Ha előjön valami negatív gondolatod, egyszerűen töröld és pozitívval pótold.

Meg az érintetlen természetben vagy lakatlan tanyán vagy szomszédmentes házban való tartózkodás is pozitív gondolatokat és jókedvet generál automatikusan. Én is ezért vagyok "mérges" mert például a lakótelepünk nem ilyen, pedig egy modern (mű)világtól azt várná az ember hogy minden szempontból legyen pozitív és előnyös.

2017. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Nem. És nem is írok többet, mert úgyis elhajtasz.
2017. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!