Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik prostituáltként"dolgoznak"?

Figyelt kérdés
Most nem a külsőségekre gondolok,hanem pl ha egyismerősötökről kiderűlne hogy prostituált,hogyan viszonyulnátok hozzá? le nézitek őket?

2017. szept. 11. 22:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
Semmit nem gondolok róla és ugyanúgy állok hozzá emberileg, mint mindenki máshoz. Én meg szoftverfejlesztő vagyok, ennyi erővel engem is kiközösíthetnének, megalázhatnának és lenézhetnének.
2017. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
17%
én könyvelési tanácsokat adok másoknak... valaki a testéből él, valaki meg a tudását bocsátja áruba. nem igazán érzem a különbséget.
2017. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

nem igazán érdekelne, mert ez az ő dolga, az ő gondja. ha neki belefér, egészségére!


Viszont ha pl tetszett volna eddig, akkor ez az infó után már mégse tetszene, mert nem szeretnék nemibajt :D

2017. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Hát a munka könnyebbik részét választotta.

Én nem nézem le de ne várjon el tőlem 1 cseppnyi tiszteletet sem.

2017. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%

Én együtt ittam egy csajjal akiről kiderült, hogy igényes lakásos lány.


Nekem baromira felizgatta a fantáziámat, mert piszok jó nő volt. Ráadásul még jó arc, laza huszonéves csaj.

Ott jöttem rá, hogy vannak köztük teljesen jófej csajok is, akik egyszerűen zst akarnak keresni, gyorsan. Valamelyik simán szeret qúrni is. Hát miért ne használná a golden puncit? Ha megválogathatod a vendégeket, havi pár házas fószer, egykét megfáradt üzletember vagy szűz félénk srác...

2017. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként hozzá elmentem volna szívesen :D

Pedig nem vagyok az a qrvázós fajta.

2017. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
4. miért nem?
2017. szept. 11. 22:24
 8/24 anonim ***** válasza:
56%
Nincs a családomban prostituált, érdemben nem tudok nyilatkozni, csak annyit, hogy nekem teljesen közömbösek, mindenki úgy keres pénzt, ahogy a saját becsülete engedi.
2017. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
És hogyha például egyik családtagotok,esetleg barátotok,gyermeketek válassza ezt az utat?
2017. szept. 11. 22:29
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Prosti akarsz lenni, vagy miért foglalkoztat ez? :D
2017. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!